Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #253]
Sobota, 18 Wrzesień 2021 10:05, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #253
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy tytuł do nauki geografii, narzędzie przydatne podczas treningów, a także ciekawą aplikację polityczną. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z zabawną przygodówką oraz nieskomplikowaną grą wyścigową.

Seterra Geography

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze/span>

Seterra Geography

Aplikacja edukacyjna, która pomoże w rozwinięciu wiedzy z geografii. Za pomocą interaktywnych quizów uczy rozpoznawać kraje i flagi. Testy możemy dostosować samodzielnie (wybrać region lub konkretne kraje) lub skorzystać z gotowych zestawów. Nie zabrakło oczywiście trybu nauki, w którym zapoznajemy się z materiałem.

Poza konturami państw możemy również poznawać pasma górskie, stany i prowincje, stolice itp.Interval Timer

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,69 zł-13,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Interval Timer

Niewielkie narzędzie przydatne podczas ćwiczeń (fitness, boks, cardio itp.). Pozwala na automatyczne odliczanie czasu podczas treningu interwałowego - czytelny licznik i powiadomienia dźwiękowe wskazują czas na wykonanie danej serii oraz na odpoczynek. Poszczególne parametry możemy dopasować do własnych preferencji i zapisać jako gotowy trening.

Aplikacja umożliwia tworzenie kopii zapasowej zapisanych zestawów.

Interval Timer


Jaśmina

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Jaśmina

Ciekawy projekt polityczny. Aplikacja związana jest z Ruchem Polska 2050 i ma zapewnić dostęp do informacji i możliwość głosowania w różnego rodzaju plebiscytach i ankietach. Znajdziemy w niej również analizy i raporty przygotowywane przez członków Ruchu.

Dodatkowym atutem są powiadomienia na temat wydarzeń w naszym regionie oraz możliwość kontaktu z innymi sympatykami stojącego za aplikacją ugrupowania.

Jasmina


Raft Lifel

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 19,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Raft Life

Zabawna gra przygodowa z motywem survivalu. Sterujemy rozbitkiem, który znalazł się na tratwie na środku oceanu. Naszym zadaniem jest rozbudowa i przetrwanie. Z zebranego drewna budujemy dodatkowe części tratwy, zdobywany pożywienie itp. Musimy również odpierać ataki rekinów. W miarę rozbudowy w poszczególnych zadaniach (np. zbieranie drewna) pomagają nam morskie zwierzęta.

Gra ma niespieszny charakter i przyjemną dla oka oprawę.Car Drift: Racing History

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 11,99 zł-22,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Car Drift: Racing History

Niezbyt skomplikowana gra wyścigowa w minimalistycznej oprawie graficznej. Przemierzamy kolejne dekady rozwoju motoryzacji, odblokowujemy samochody i bierzemy udział w różnorodnych zadaniach (wyścigi, drift, skoki itp.). Nie zabrakło również możliwości tuningu aut. Sterowanie sprowadza się z reguły do uderzania palcem w ekran w odpowiednim momencie i nie powinno sprawiać problemów również mniej doświadczonym graczom.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #252]