Instalki.pl » Aktualności » Software » Nowe, piękne tapety z Chrome OS. Sprawdź je w Windowsie, nie pożałujesz
Czwartek, 16 Wrzesień 2021 09:45, Wpisany przez Maksym Słomski
Chrome OS tapety
Rewelacyjny giga zestaw.

Powiedzmy to sobie otwarcie: większość z Was nigdy nie będzie miała z różnych powodów bezpośredniej styczności z systemem Chrome OS. Nie jest to rozwiązanie dla każdego. Ja kilka lat temu miałem i było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Zapamiętałem to, że oprogramowanie działało szybko niczym błyskawica, a estetyka jego wykonania stała na wysokim poziomie. Dlaczego o nim wspominam? Bo w sieci udostępniono właśnie nowe, piękne tapety dla Chrome OS, a pobrać je mogą także posiadacze dowolnego innego komputera osobistego, do czego gorąco zachęcam. Oni nawet tego nie sprawdzają!

Tapety z Chrome OS na Windows 10 i Windows 11


Jeśli znudziły się Wam już tapety z Windows 10 i Windows 11, nawet te z pakietu o nazwie Best of Wallpapers 2019 Exclusive, przyszedł czas na zmiany. Google opublikowało w sieci zestaw najnowszych tapet dla Chrome OS, które mogą pobrać wszyscy, nawet ci nie posiadający Chromebooków. Obrazy tła pulpitu mają niepowtarzalny, charakterystyczny klimat. Wierzę, że części z Was przypadnie on do gustu.

chrome os tapety cityscape
Źródło: Google

Dobra wiadomość polega na tym, że tapet jest cała masa i pogrupowano je w wiele kategorii. Są więc typowe "pocztówki" z krajobrazami, motywy abstrakcyjne, kwiatowe oraz nawiązujące do sztuki nowoczesnej. Co rozumiem przez "cała masa"? A taka tam kolekcja ponad 100 obrazów o łącznym rozmiarze 410 megabajtów. Nie będę gołosłowny - zerknijcie na poniższe obrazy, aby zobaczyć, czego możecie się spodziewać po omawianej paczce. To tylko mały wycinek wszystkiego, co Was czeka.

Czytaj też: Najlepsze tapety z systemów Windows - subiektywny ranking

chrome os tapety composition
Źródło: Google

chrome os tapety heritager
Źródło: Google

chrome os tapety illustration
Źródło: Google

Wszystkie tapety dla Chrome OS z kolekcji jesień 2021 zebraliśmy dla Was w wysokiej rozdzielczości w jednym, wygodnym do pobrania archiwum. Pobierzecie jest bezpośrednio z naszego Dysku Google - miejsca zupełnie bezpiecznego. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobierać pojedyncze grafiki lub ich zestawy. Do wyboru, do koloru!

Źródło: Google