Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #251]
Sobota, 04 Wrzesień 2021 08:41, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #251
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy aplikację do tworzenia muzyki elektronicznej, minimalistyczny notatnik, a także tytuł generujący losowe postacie. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z dynamiczną grą akcji oraz kolorowym tytułem symulacyjnym.

Beat Splice

Cena: 0 zł / Android: 7.0 i nowsze

Beat Splice

Łatwa w obsłudze aplikacja do tworzenia muzyki elektronicznej. Nasze utwory miksujemy bowiem z gotowych elementów (sampli) - wystarczy poukładać je na ścieżkach. Baza muzyki oferuje najpopularniejsze kategorie jak hip-hop, dubstep czy techno.

Nieograniczony dostęp do wszystkich utworów i sampli wymaga wykupienia subskrypcji (abonament jest wspólny również dla innych aplikacji muzycznych tego studia).

Beat Splice


Noto

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Noto

Minimalistyczny notatnik rozwijany na zasadach open-source. Oferuje intuicyjny w obsłudze interfejs i jedynie najbardziej przydatne funkcje. Nasze notatki (możliwe dodawanie tylko tekstu) dzielimy na kategorie i oznaczamy kolorami. Dla wybranych pozycji możemy ustawić powiadomienia. Nie zabrakło również szybkiej wyszukiwarki. Notatki możemy eksportować do plików txt.

Aplikacja jest w pełni darmowa i nie wyświetla reklam

Noto


Characterize

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,79 zł-144,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Characterize

Tytuł dla dość specyficznej grupy docelowej. Mamy tu do czynienia z generatorem różnego rodzaju postaci. Przyda się szczególnie graczom RPG, pisarzom, scenarzystom itp. Rozbudowana baza pozwala na tworzenie niemal nieskończonej liczby kombinacji imion, cech charakteru czy wyglądu. Podstawowe generatory (ludzie) dostępne są za darmo - dodatkowo możemy dokupić bazy z innych kategorii (postacie fantasy, mitologia, języki azjatyckie itp.).

Characterize


Mystic Gunner

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 1,79 zł-161,59 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

Mystic Gunner

Dynamiczna gra akcji łącząca w sobie kilka gatunków (strzelanka, RPG, survival). Przemierzamy generowane losowo poziomy i likwidujemy nadchodzące z różnych stron zombie. Po drodze zbieramy przydatne elementy, ulepszamy broń itp. Nie zabrakło również walk z bossami.

Mechanika gry skupia się na odpowiednim poruszaniu się (strzelanie odbywa się automatycznie) - musimy unikać wrogich strzałów i samemu nie stanowić łatwego celu.Hamster Cookie Factory

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 8,29 zł-124,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Hamster Cookie Factory

Kolorowa gra symulacyjna, która przypadnie do gustu zwłaszcza młodszym graczom. Prowadzimy tytułową fabrykę ciastek, w której zatrudnione są sympatyczne chomiki. Ulepszamy maszyny i dbamy o ciągłość produkcji. Staramy się przy tym zarobić jak najwięcej na sprzedaży ciastek. Mechanika gry ma typowo relaksacyjny charakter i nie wymaga jedynie podstawowej znajomości języka angielskiego.

Całości dopełnia kreskówkowa oprawa graficzna i zabawna muzyka.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #250]