Instalki.pl » Aktualności » Software » WinZip to od teraz nie tylko archiwizator plików
Środa, 01 Wrzesień 2021 11:23, Wpisany przez Maksym Słomski
winzip
Niespodzianka.

Gdybym zapytał Was, z czym kojarzycie nazwę WinZip, każdy bez wyjątku odpowiedziałby, że z darmowym archiwizatorem plików. WinZip to w istocie doskonała i bezpłatna alternatywa dla płatnej (tak, tak) aplikacji WinRar. Właściciel WinZip zapowiedział właśnie rozszerzenie popularnej marki o kilka nowych produktów. Nowe narzędzia od WinZip będą miały za zadanie zwiększać produktywność w przeróżnych branżach.

Czytaj także: Alternatywy dla WinRar. Jaki program do archiwizowania danych?

WinZip PDF Express


Pierwszy z programów pozwala tworzyć pliki PDF z dowolnego dokumentu i eksportować PDF-y do plików Word lub obrazów. Użytkownik może zmieniać kolejność, dodawać lub usuwać strony lub strony ze znakami wodnymi z dowolnego pliku PDF, a także łączyć wiele formatów plików, takich jak Excel, JPG, Word i inne, w jeden plik PDF.

winzip-pdf-express
Źródło: WinZip

Gdy plik PDF będzie gotowy, da się skorzystać z możliwości zintegrowanego programu WinZip Share Express, aby w jednym prostym kroku zabezpieczyć i udostępnić plik w jednej lub wielu lokalizacjach. Miły dodatek stanowi 256-bitowe szyfrowanie AES, mające na celu ochronę poufnych danych.

WinZip Image Manager


winzip-image-manager
Źródło: WinZip

WinZip Image Manager umożliwia zarządzanie, udostępnianie i bezpiecznie zabezpieczanie plików zdjęć z poziomu jednej aplikacji. Program daje możliwość konwertowania formatów, obracania, zmieniania rozmiaru i przycinania jednego lub wielu obrazów. W celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkownicy mogą usuwać informacje o aparacie, dane EXIF, w tym ekspozycję, datę i godzinę wykonania zdjęcia, a także współrzędne GPS.

WinZip Secure Backup


winzip-secure-backup-app
Źródło: WinZip

WinZip Secure Backup to proste i wydajne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczania ważnych danych. Zapiszesz dzięki niemu zaszyfrowaną kopię danych lokalnych lub w chmurze w dowolnym miejscu, aby uzyskać dodatkową warstwę bezpieczeństwa. Lekki, funkcjonalny silnik obejmuje wykrywanie duplikacji plików i według deklaracji dewelopera spełnia potrzeby zarówno konsumentów, jak i firm.

Źródło: WinZip