Instalki.pl » Aktualności » Software » Rozdajemy kody na 3 miesiące darmowej nawigacji TomTom GO Navigation
Wtorek, 17 Sierpień 2021 14:33, Wpisany przez Maksym Słomski
tomtom go za darmo
Doskonała nawigacja za darmo.

Jeśli miałbym z pamięci wymienić trzy najlepsze nawigacje samochodowe na Androida, to byłyby nimi bez wątpienia Mapy Google, Waze oraz TomTom GO Navigation. Ostatnia z nich, pomimo że jest opcją płatną, cieszy się ogromnym zainteresowaniem - tym większym, że w maju tego roku zaczęła współpracować z Android Auto. Miło mi poinformować, że wspólnie z firmą TomTom przygotowaliśmy małą niespodziankę dla czytelników naszego serwisu. Są nią kody na 3 miesiące darmowego dostępu do TomTom GO Navigation.

TomTom GO Navigation za darmo na 3 miesiące


Jak odebrać TomTom GO Navigation za darmo? To niezwykle proste. Zacznij od przeskanowania poniższego kodu QR odpowiednią apką w swoim smartfonie:

QR CODE POLAND

W koszyku na stronie TomTom.com wpisz swoje dane, nie zapominając przy tym o adresie e-mail. To na ten adres przyjdzie link z potwierdzeniem zamówienia, na który będziesz musiał kliknąć. Teraz pozostaje Ci pobrać aplikację TomTom GO Navigation (dostępna także w App Store i Huawei AppGallery) i przy logowaniu wpisać dokładnie te same dane, których użyłeś na stronie TomTom.com. Gotowe, możesz korzystać z doskonałej apki z zatrzęsieniem fajnych funkcji.

Dobre wieści: liczba kuponów jest nieograniczona, więc każdy z Was może zeskanować kod QR i wypróbować aplikację jeszcze przed końcem wakacji.

Zalety TomTom GO Navigation? Jest ich sporo


Narzędzie oprócz prowadzenia kierowcy do wyznaczonego celu podróży, wyświetla m.in wskazówki dotyczące pasa ruchu, pomagające kierowcom w nawigacji na skrzyżowaniach. Oprócz tego oferuje szczegółowe mapy 3D, a po połączeniu z siecią daje też możliwość korzystania z lubianej usługi TomTom Traffic (natężenie ruchu) oraz prezentuje ostrzeżenia o fotoradarach.

tomtom go za darmo 2

Po skończeniu darmowego, 3-miesięcznego okresu koszt planów wynosi 57.99 zł za rok, 39.99 zł za sześć miesięcy lub 8.99 zł za miesiąc. Spokojnie, usługa nie zostanie odnowiona automatycznie. :)

Miłego użytkowania!

Źródło: TomTom