Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #245]
Sobota, 17 Lipiec 2021 11:06, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #245
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy rozbudowaną bazę przepisów kulinarnych, nowoczesny notatnik, a także niewielkie narzędzie do zapisywania ciekawych treści. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się ze zwariowanymi wyścigami oraz grą symulacyjną dla fanów kolarstwa.

Whisk

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Whisk

Rozbudowana aplikacja dla miłośników gotowania. Znajdziemy w niej przepisy dodawane przez użytkowników z całego świata - możemy je również importować z popularnych serwisów kulinarnych. Nie zabrakło funkcji planowania posiłków na cały tydzień czy możliwości edycji i dopasowania do własnych preferencji zapisywanych przepisów. Dodatkowym atutem jest możliwość automatycznego generowania listy zakupów, którą możemy dzielić np. domownikami.Quillnote

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Quillnote

Lekki i intuicyjny w obsłudze notatnik. Pozwala na swobodne zapisywanie dowolnych informacji wraz z załącznikami (zdjęcia, nagrania audio itd.). Nie zabrakło również możliwości tworzenia list zadań i ustawiania przypomnień. Edytor tekstowy pozwala na korzystanie ze znaczników (markdown), dodawanie tabel itp.

Zapisane informacje możemy dzielić na notatniki i opisywać tagami dla łatwiejszego wyszukiwania. Aplikacja jest w pełni darmowa i nie wyświetla reklam.

Quillnote


notica

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.1 i nowsze

notica

Niewielkie narzędzie, które pomoże w szybkim zapisywaniu ciekawych treści z internetu. Pozwala bowiem na umieszczanie linków w formie powiadomień - w ten sposób możemy skutecznie odłożyć ciekawe artykuły do przeczytania w wolnej chwili i mieć je zawsze pod ręką.

Aplikacja wykorzystuje standardowy systemowy mechanizm udostępniania treści. Wystarczy, że wskażemy ikonę notica zamiast maila czy komunikatora.

notica


Crash Drive 3

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

Crash Drive 3

Zwariowana gra wyścigowa. Zamiast klasycznych torów i wyznaczonych tras mamy tutaj otwarty świat, wszechobecne rampy do wyskoków, liczne zderzenia itp. Wykonujemy misje specjalne, walczymy z przeciwnikami i zdobywamy wirtualne środki, które możemy wymieniać na nowe pojazdy. Nie zabrakło oczywiście ulepszeń i możliwości personalizacji swoich samochodów.

Do zabawy możemy zaprosić znajomych (niezależnie od platformy).Live Cycling Manager 2021

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 6,69 zł-19,99 zł za element / Zależy od urządzenia

Live Cycling Manager 2021

Rozbudowany menedżer kolarski w polskiej wersji językowej. Fani dyscypliny mogą sprawdzić się w niemal każdej dziedzinie związanej z prowadzeniem zespołu (strategia, trening zawodników, sprzęt, kontrakty sponsorskie itp.). Bierzemy udział w znanych wyścigach z całego świata.

Ciekawym dodatkiem jest możliwość oglądania trójwymiarowej wersji wyścigu (jest również opcja szybkiej symulacji wyników znana z gier tego typu).To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #244]