Instalki.pl » Aktualności » Software » Bomb Club - bombowe zagadki (recenzja gry)
Sobota, 10 Lipiec 2021 10:23, Wpisany przez Przemysław Kreft
Sleep Orbit
Zaskakująco wciągający tytuł.

Gry logiczne cieszą się sporą popularnością. Nie powinno to dziwić - rozwiązywanie zagadek daje sporo satysfakcji. Dodatkowym atutem tego typu produkcji jest skupienie się na samej zabawie - często nie wymagają ponadprzeciętnie wydajnych urządzeń.

Bomb Club to nowy przedstawiciel gatunku. Mamy tu do czynienia z kolorowym tytułem pełnym łamigłówek. Naszym zadaniem jest ustawianie bomb w odpowiednich miejscach, by uruchomić reakcję łańcuchową i doprowadzić do wybuchu wszystkich ładunków znajdujących się na planszy.

Bomb Club – gra z łamigłówkami przestrzennymi

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,59 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Staying AliveZadanie nie jest banalne. Musimy za każdym razem uwzględniać rodzaje dostępnych bomb (każda charakteryzuje się innym zasięgiem itp.) i ograniczenia planszy. Poziom trudności jest optymalny. Wiele poziomów będzie od nas wymagało dłuższego namysłu lub kilku podejść.


Minusy? Interfejs mógłby być nieco bardziej przejrzysty, samouczek jest mocno przegadany i brakuje automatycznego przyspieszania wybuchów (konieczne trzymanie przycisku na ekranie). Nie są to jednak kluczowe kwestie.

Gra (przynajmniej na razie) nie męczy reklamami i mikropłatnościami. Bomb Club to bardzo dobrze zapowiadająca się produkcja. Nie jest przesadnie skomplikowana, ale zapewnia sporo frajdy.


Czytaj również: Vivo X60 Pro: test flagowca z gimbalem i aparatem od ZEISS