Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #243]
Sobota, 03 Lipiec 2021 11:16, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #243
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy bazę miejsc kempingowych, narzędzie do tworzenia domowego systemu monitoringu, a także ciekawą aplikację edukacyjną. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z tytułem karcianym oraz minimalistyczną grą akcji.

Caravanya

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.2 i nowsze

Caravanya

Aplikacja turystyczna dla miłośników kempingu. Oferuje stale rozbudowywaną (przez użytkowników) bazę parkingów, pól namiotowych, miejsc postojowych dla kamperów itp. Szukając miejsca na kemping możemy korzystać zarówno z mapy jak i wyszukiwarki z filtrami. Oprócz opisów miejsc i dostępnej infrastruktury przeczytamy również recenzje z pobytu innych użytkowników.

Dodatkowym atutem są porady dla osób przygotowujących się do kempingu.Alfred Camera

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,19 zł-287,88 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Alfred Camera

Proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu zmienimy smartfon w kamerę do domowego monitoringu. Możemy w tym celu wykorzystać na przykład stare, nieużywane urządzenie. Obraz z kamery będzie dostępny na żywo z dowolnego miejsca. Nie zabrakło również funkcji alarmu, nagrywania nagłych zdarzeń czy możliwości komunikacji dźwiękowej.

Darmowa wersja wiąże się z pewnymi ograniczeniami (niższa jakość wideo, ograniczenia przechowywania materiałów w chmurze itp.).

Alfred Camera


mozaik3d app

Cena: 0 zł / Android: 4.4 i nowsze

mozaik3d app

Ciekawa aplikacja edukacyjna przeznaczona w szczególności dla uczniów szkół podstawowych i liceów. Znajdziemy w niej rozbudowaną bazę interaktywnych materiałów 3D z najróżniejszych dziedzin (technologia, historia, biologia itp.). Możemy swobodnie przeglądać, obracać i przybliżać, co uatrakcyjnia i poprawia przyswajanie informacji.

Po założeniu darmowego konta możemy oglądać pięć trójwymiarowych scen miesięcznie. Nieograniczony dostęp wymaga wykupienia subskrypcji.SUIT UP

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 18,99 zł za element / Android: 8.0 i nowsze

SUIT UP

Minimalistyczna gra będąca połączeniem tytułu karcianego z zabawą typu match-3. Naszym zadaniem jest układanie kart na planszy w taki sposób, by połączyć przynajmniej trzy karty tego samego koloru. W zależności od trybu gry możemy spodziewać się licznych utrudnień (konieczność łączenia tylko w poziomie, układanie kart w kolejności itp.).

Dobre wyniki pozwolą nam z kolei zdobyć gwiazdki, które wymienimy na bonusy ułatwiające rozgrywkę.Path of Slime

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Path of Slime

Wciągającą gra akcji z grafiką w stylu pixel-art. Sterowanie sprowadza się do przytrzymywania jednego palca na ekranie - wówczas nasz bohater porusza się po tunelu. Musimy jednak uważać na przeszkody i zatrzymywać się w odpowiednim momencie. Do naszej dyspozycji są trzy życia - po ich utracie zaczynamy zabawę od początku. Gra nie jest przesadnie skomplikowana, jednak przejście wszystkich poziomów wymaga trochę wprawy i cierpliwości.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #242]