Instalki.pl » Aktualności » Software » Ashampoo Backup 2021 za darmo. Funkcjonalny program do kopii zapasowych i przywracania plików
Czwartek, 01 Lipiec 2021 16:11, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Kopia zapasowa i przywracanie plików w zaledwie kilka kliknięć
Program o wartości 119,99 zł teraz za darmo.

Firma Ashampoo postanowiła sprawić niespodziankę wszystkim użytkownikom systemu Windows i udostępnić pełną wersję narzędzia Ashampoo Backup 2021 zupełnie za darmo. Warto przypomnieć, że regularna cena oprogramowania wynosi 119,99 zł.

Odbierz darmową wersję Ashampoo Backup 2021


Aby odebrać pełną wersję Ashampoo Backup 2021 za darmo wystarczy pobrać najnowszy plik instalacyjny. Po zainstalowaniu programu wymagana jest rejestracja - za darmo i bez zobowiązań. Wystarczy podać e-mail i postępować zgodnie z instrukcjami.

2021-07-01 162319

Co oferuje Ashampoo Backup 2021?


Ashampoo Backup 2021 to oprogramowanie przydatne w awaryjnych sytuacjach, gdy dysk lub partycja ulegnie uszkodzeniu. Program wykonuje kopie zapasowe i przywraca całe partycje i dyski w zaledwie kilka kliknięć.

Tworzenie i przywracanie kopii zapasowych całych partycji to tylko kilka kliknięć. Wystarczy wskazać partycje, określić miejsce docelowe i gotowe – nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy - czytamy na stronie producenta.

Warto też wspomnieć, że program obsługuje przyrostowe kopie zapasowe, co oznacza, że dane będą zawsze aktualne. Producent zapewnia, że kopie zapasowe wykonywane są automatycznie w tle bez wpływu na wydajność komputera.

Pobierz teraz: Ashampoo Backup 2021

Źródło: wł.