Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #241
Sobota, 19 Czerwiec 2021 10:30, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #241
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy ciekawą aplikację edukacyjną, nowoczesną listę zadań, a także narzędzie do zarządzania powiadomieniami. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z zabawną grą zręcznościową oraz kolorowym tytułem rekreacyjnym.

Yoda App

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Yoda App

Ciekawa aplikacja edukacyjna, dzięki której poszerzymy horyzonty i dowiemy się interesujących faktów z różnorodnych dziedzin (biznes, polityka, psychologia itp.) Informacje przekazywane są za pomocą czytelnych infografik - treść jest tworzona przez użytkowników j sprawdzana pod kątem merytorycznym przez zespół ekspertów.

Nie zabrakło elementów społecznościowych jak możliwość obserwowania wybranych twórców i komentowania infografik.

Yoda App


Fanya

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 7,09 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Fanya

Nowoczesna i lekka aplikacja do zarządzania listą zadań. Wyróżnia się czytelnym interfejsem bez zbędnych elementów. Pozwala na swobodne planowanie dnia, zapisywanie powtarzających się zadań, tworzenie przypomnień itd. Poszczególne zadania możemy przypisywać do tworzonych samodzielnie kategorii (oznaczone różnymi kolorami).

Nie zabrakło również możliwości importu zadań z kalendarza Google oraz Outlooka.

Fanya


Spren

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

Spren

Niewielkie narzędzie, które pomoże zapanować nad nieustannie pojawiającymi się na naszych smartfonach powiadomieniami. Korzysta z narzędzi tzw. uczenia maszynowego i automatycznie ukrywa nieistotne powiadomienia. Możemy również samodzielnie określić, z których aplikacji powiadomienia nie są dla nas interesujące.

Co ważne, historia wszystkich powiadomień jest zapisywana w Spren i możemy je swobodnie przeglądać w dowolnym momencie dnia.

Spren


IceRacing.io

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 10,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

IceRacing.io

Zabawny i nie przesadnie wymagający tytuł. Ścigamy się w dół lodowego stoku - zderzając się z innymi zwiększamy prędkość. Sterowanie sprowadza się do pojedynczego lub podwójnego stuknięcia palcem w ekran (przeskakiwanie nad przeciwnikami). Nie zabrakło również pojawiających się na trasie bonusów w postaci kilkusekundowego przyspieszenia.

Prosta i szybka rozgrywka dobrze sprawdza się podczas przerw w szkole czy pracy.FlutterBoost

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,99 zł-10,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

FlutterBoost

Kolorowa gra rekreacyjna w starannie wykonanej oprawie graficznej. Naszym zadaniem jest atakowanie pojawiających się przeciwników - celujemy i skaczemy w odpowiednim momencie. Do naszej dyspozycji są również opcje dodatkowe i bonusy do zebrania.

Gra oferuje dwa tryby rozgrywki. W trybie nieskończoności musimy zdobyć jak najwięcej punktów. W przypadku misji (dostępne w płatnej wersji) wykonujemy określone zadania.

FlutterBoost


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #240]