Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #238]
Sobota, 29 Maj 2021 10:42, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #238
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy minimalistyczną aplikację do zarządzania zadaniami, tytuł dla miłośników rysowania, a także łatwy w obsłudze odtwarzacz muzyki. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w tajemniczej grze przygodowej oraz klasycznym tytule karcianym.

Dailly

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Dailly

Minimalistyczna aplikacja do zarządzania celami i zadaniami. Tworzymy karty celów (określamy nazwę, ustawiamy ewentualne przypomnienia, dostosowujemy kolor oraz ikonę), a następnie po prostu określamy, czy wykonaliśmy nasz plan. Interfejs obsługuje również ciemny motyw.

Po wykonaniu wszystkich zadań wyświetlona zostanie zabawna animacja motywacyjna. Aplikacja jest w pełni darmowa i nie wyświetla reklam.

Dailly


ArtFlow

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 7,49 zł-22,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

ArtFlow

Tytuł dla osób z zacięciem artystycznym. Mamy tu bowiem do czynienia z narzędziami do rysowania i malowania. Aplikacja oferuje kilkadziesiąt rodzajów pędzli, marketów, narzędzi do wypełniania kolorem itp. Każde z nich możemy dopasować do własnych preferencji za pomocą zaawansowanych parametrów.

Nie zabrakło również obsługi warstw i wsparcia dla plików graficznych w popularnych formatach (JPG, PNG, PSD).BlackPlayer

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.1 i nowsze

BlackPlayer"

Łatwy w obsłudze odtwarzacz muzyki. Pozwala na swobodne słuchanie muzyki, którą przechowujemy w pamięci smartfona (obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty jak MP3, WAV, FLAC). Czytelny interfejs nie jest przeładowany zbędnymi elementami, a jego wygląd możemy dopasować do własnych preferencji.

Dodatkowym atutem jest rozbudowany korektor graficzny (equalizer) oraz możliwość ustawienia wyłącznika czasowego.

BlackPlayer


Samorost 1

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Samorost 1

Oryginalna gra przygodowa typu point-and-click. Jej korzenie sięgają 2003 roku, kiedy to udostępniono ją jako tytuł przeglądarkowy. Fabuła i cała oprawa ma dość surrealistyczny charakter - pomagamy kosmicznemu skrzatowi uratować rodzinną planetę przed zderzeniem z inną planetą.

Nasze zadanie sprowadza się do dotykania ekranu w odpowiedniej kolejności, aby rozwiązać stawiane przed nami zagadki logiczne.Solitaire Master VS

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,49 zł-47,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Solitaire Master VS

Klasyczna gra karciana dla miłośników pasjansa. Tytuł wyróżnia się nowoczesną oprawą wizualną dostosowaną do ekranu smartfona. Możemy grać samodzielnie i zdobywać coraz lepsze wyniki lub mierzyć się z innymi graczami. Zasada jest prosta - im mniej ruchów wykonany i im krótsza będzie rozgrywka, tym więcej punktów zdobędziemy.

Kolorową oprawę graficzną urozmaicają dodatkowe zestawy kart, które możemy odblokować.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #237]