Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #236]
Sobota, 15 Maj 2021 09:48, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #236
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy niewielkie narzędzie przywracające powiadomienia z Google Play, przydatną aplikację turystyczną, a także tytuł z ofertami sprzedaży i wymiany książek. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z kolorową grą typu match-3 oraz zabawnym tytułem pełnym łamigłówek.

AppNotifier

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

AppNotifier

Niewielka aplikacja, która przywraca usunięte przez Google powiadomienia ze sklepu Play. Możemy być informowani zarówno o pomyślnym zainstalowaniu aplikacji, jak też o aktualizacji posiadanych aplikacji do nowej wersji. AppNotifier obsługuje również aplikacje instalowane spoza oficjalnego sklepu.

Powiadomienia mogą przypominać wyglądem te znane z Google Play lub zawierać dodatkowe informacje (na przykład o numerze wersji aplikacji).

AppNotifier


Grupa Biwakowa

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.4 i nowsze

Grupa Biwakowa

Aplikacja turystyczna dla miłośników - jak wskazuje jej nazwa - biwakowania. Oferuje stale rozbudowywaną przez użytkowników bazę kempingów, miejsc dogodnych pod namiot itp. Na karcie z daną lokalizacją znajdziemy zdjęcia, opis infrastruktury czy wskazówki dojazdu. Nie zabrakło również informacji na temat miejsc postojowych na trasie i atrakcji turystycznych w wybranej okolicy.

Za pomocą czytelnego kreatora bez trudu dodamy nowe miejsce do bazy.

Grupa Biwakowa


Bookby

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

Bookby"

Lekka i łatwa w obsłudze aplikacja z ofertami sprzedaży i wymiany książek. Pozwala na szybkie dodawanie ogłoszeń i przeglądanie bazy według zadanych filtrów. W przypadku ogłoszeń sprzedaży mamy możliwość bezpośredniego kontaktu za pomocą wbudowanego czatu. Jeśli interesuje nas wymiana, musimy poczekać aż inny użytkownik polubi którąś z książek z naszej kolekcji - wówczas zostanie nam otwarta możliwość kontaktu.

Bookby


Mystery Match Village

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,99 zł-509,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Mystery Match Village

Kolorowa i niezbyt skomplikowana gra, która łączy w sobie kilka gatunków. Bazę stanowi zabawa w łączenie elementów (match-3). Oprócz tego mamy tu jeszcze szukanie ukrytych przedmiotów oraz wykorzystywanie zdobytych środków do odnowienia malowniczej wioski. Wszystko to ubrane jest w cieszącą oko oprawę graficzną i fabułę detektywistyczną.

Do swobodnej gry wymagana jest znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym.The Superhero League

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 13,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

The Superhero League

Zabawny tytuł pełen łamigłówek luźno bazujących na prawach fizyki. Sterujemy jednym z dostępnych superbohaterów (każdy wykorzystuje inne umiejętności) i staramy się zlikwidować przeciwników. Do naszej dyspozycji jest mnóstwo poziomów o zróżnicowanym stopniu trudności. Gra nie jest jednak przesadnie wymagająca i ma raczej charakter odprężający.

Nie zabrakło misji specjalnych i dodatkowych wyzwań do odblokowania.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #235]