Instalki.pl » Aktualności » Software » Koniec z notowaniem. Do Microsoft Teams trafi szalenie przydatna funkcja
Wtorek, 04 Maj 2021 13:18, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
2021-05-04 131453
Czekamy!

Globalna sytuacja związana z koronawirusem sprawiła, że programy takie jak Microsoft Teams stały się dla wielu uczniów czy pracowników codziennością. Zdalna nauka, zdalna praca i ciągnące się w nieskończoność spotkania online, kto tego nie zna?

Microsoft cyklicznie implementuje w Teams nowe funkcje, a najnowsza z nich może być naprawdę przydatna szczególnie podczas nauki. Dzięki automatycznemu nagrywaniu spotkań online będzie można na spokojnie ponownie obejrzeć całość wydarzenia i skupić uwagę, np. na interesujących nas fragmentach.

Microsoft Teams otrzyma automatyczne nagrywanie spotkań


Obecnie Microsoft przygotowuje ulepszenie istniejącej funkcji nagrywania spotkań, dzięki której aplikacja Teams dla systemu Windows i macOS będzie automatycznie rejestrować spotkania. Z niewiadomych powodów funkcja znana choćby z Zoom wciąż jest niedostępna na platformie Microsoftu.

W nadchodzącej aktualizacji Microsoft planuje udostępnić funkcję automatycznego nagrywania po rozpoczęciu każdego ze spotkań. Niestety nie wiadomo, kiedy finalnie pożądana nowość trafi do Microsoft Teams, bowiem producent oprogramowania nie podał konkretnego terminu.

Usługa Microsoft Teams
Usługa Microsoft Teams / foto. Microsoft 

Microsoft stale ulepsza swoje rozwiązanie do telekonferencji. Niedawno dodano ulepszenia związane z udostępnianiem prezentacji czy możliwość dołączania do spotkań za pomocą specjalnego kodu.

Program Microsoft Teams pobierzesz za pośrednictwem naszej bazy z oprogramowaniem. Aplikacja jest dostępna w wersjach na systemy Windows, Android i iOS.


Źródło: windowslatest