Instalki.pl » Aktualności » Software » Revolut 8.0 już jest. Na te zmiany długo czekałem
Piątek, 30 Kwiecień 2021 22:11, Wpisany przez Maksym Słomski
revolut 8
Nareszcie.

Revolut obsługuje transakcje w złotych od 2017 roku. 13 grudnia 2018 roku brytyjskie przedsiębiorstwo świadczące usługi bankowe zyskało europejską licencję bankową, która jeszcze bardziej zwiększyła popularność aplikacji w Polsce. Revolut ceniony jest m.in za korzystną wymianę walut, umożliwianie dokonywania płatności w walutach obcych z opłacalnym przelicznikiem i wygodny system płatności peer-to-peer. Aplikacja doczekała się właśnie dużej aktualizacji do wersji 8.0. Czego można się po niej spodziewać?

Revolut 8.0 - najważniejsze zmiany


Ponad milion osób korzystających z Revolut w Polsce może już zaktualizować mobilną wersję apki do wersji 8.0. Wprowadza ona przede wszystkim długo wyczekiwaną opcję personalizacji listy produktów widocznych na ekranie głównym. Wystarczy dotknąć kafelek symbolizujący dany produkt i ikonkę trzech kropek w jego prawym górnym rogu. Wszystko to celem łatwiejszej nawigacji oraz komfortowego dostępu do rosnącej liczby produktów i usług.

Czytaj także: Jak działa karta Revolut? Czy warto ją mieć?

revolut 8 2
Źródło: Revolut

Od teraz dostęp do wszystkich produktów da się uzyskać z poziomu nowej zakładki Centrum (Hub). Agreguje ona usługi oferowane Revolut w jednym miejscu w postaci kafelków. Można je porządkować według kategorii. Wyszukiwanie ułatwia inteligentna wyszukiwarka umieszczona na górze każdego z ekranów, pozwalająca szybko przeskoczyć w dowolne miejsce apki. Nie zabrakło powiązanych tematycznie autosugestii przyspieszających ten proces.

"Nowa wersja aplikacji zapewni naszym klientom możliwość interakcji i szybkiego dostępu do ulubionych funkcji. Ulepszony interfejs to efekt analizy sugestii przesłanych przez klientów w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Mam nadzieję, że nowy design da im większą kontrolę nad apką i codziennymi finansami" - powiedział Ivan Vazhnov, szef zespołu Android w Revolut.

revolut 8.0
Źródło: Revolut

Dlaczego warto korzystać z Revolut?


Głównym powodem są oczywiście wspomniane wcześniej oszczędności. Dokonując płatności w zagranicznych sklepach internetowych (np. chińskich) lub płacąc polską kartą płatniczą za granicą, a także wypłacając pieniądze z bankomatów, ponosicie dodatkowe opłaty z tytułu przewalutowani i prowizji od transakcji. Korzystając z Revoluta bardzo dużo oszczędzacie.

>> Zamów kartę Revolut za darmo <<

Źródło: Revolut