Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #234]
Sobota, 01 Maj 2021 10:03, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #234
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy lekki czytnik ebooków, mobilną klepsydrę, a także aplikację do nauki języka angielskiego. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w grze w kręgle oraz minimalistycznym tytule zręcznościowym.

FBReader

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Zależy od urządzenia

FBReader

Lekki i łatwy w obsłudze czytnik ebooków. Aplikacja obsługuje książki elektroniczne we wszystkich najpopularniejszych formatach (EPUB, MOB, RTF itp.). Parametry związane z wyświetlaniem książki, jak kolor tła czy wielkość czcionki, możemy dopasować do własnych preferencji.

Dodatkowym atutem jest obsługa popularnych katalogów internetowych (np. Wolne Lektury) - ebooki możemy z nich pobierać bezpośrednio w aplikacji.

FBReader


Time Rise

Cena: 0 zł / Android: Zależy od urządzenia

Time Rise

Niewielkie narzędzie wzorowane na klasycznej klepsydrze - mamy tu bowiem do czynienia z minutnikiem w minimalistycznej oprawie. Zasada działania jest banalna. Ustawiamy czas i obracamy smartfon niczym wspomnianą klepsydrę - rozpoczyna się odliczanie.

Kolorystykę i opcje związane z powiadomieniami dźwiękowymi możemy dostosować do swoich preferencji.

Aplikacja jest w pełni darmowa i nie wyświetla reklam.

Time Rise


Tongo

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 16,99 zł-539,99 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

Tongo

Aplikacja do nauki języka angielskiego. Najlepiej sprawdzi się w przypadku osób początkujących i średnio zaawansowanych. Bazę stanowią interaktywne fiszki do nauki słownictwa. Dzięki ćwiczeniom i powtórkom nauka jest efektywna.

Dodatkowym atutem są interaktywne dialogi, w których musimy wskazywać prawidłowe kwestie do wypowiedzenia, a także fragmenty książek i artykuły do czytania.

Dostęp do części materiałów wymaga wykupienia subskrypcji.

Tongo


Bowling Crew

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,29 zł-479,99 zł za element / Android: 5.1 i nowsze

Bowling Crew

Tytuł dla miłośników gry w kręgle. Toczymy krótkie pojedynki z graczami z całego świata. Gra oferuje kolorową grafikę 3D i intuicyjne sterowanie. Przeciwnicy dobierani są automatycznie na zbliżonym poziomie. Gramy w różnorodnych lokalizacjach, mamy również do odblokowania kilkadziesiąt kul różniących się parametrami.

Nie zabrakło turniejów i ciekawych wyzwań, podczas których gramy według niestandardowych reguł.

Bowling Crew


PAKO Rumble

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: Zależy od urządzenia

PAKO Rumble

Minimalistyczna gra zręcznościowa. Sterujemy niewielkim pojazdem po generowanej losowo planszy i staramy się na niej utrzymać jak najdłużej. Za każdym razem mierzony jest czas. Musimy omijać przeszkody i przeskakiwać przez luki w drodze. Sterowanie sprowadza się do obsługi strzałek kierunkowych i przycisku odpowiedzialnego za podskoki.

Grać możemy w dowolnej orientacji ekranu (poziomo, pionowo).To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #233]