Instalki.pl » Aktualności » Software » Telewizja UPC TV Go w końcu na Android TV. Oglądaj na smart TV, PC, smartfonie i tablecie
Środa, 14 Kwiecień 2021 21:35, Wpisany przez Jan Domański
UPC TV Go Android TVKolejna platforma dla aplikacji telewizji UPC.

Jeśli jesteście abonentami jednej z platform telewizji satelitarnej, kablowej (czy nawet sieci komórkowej Play), to w wielu przypadkach macie też dostęp do części oferty programowej przez serwis internetowy lub w formie aplikacji. Tak jest też w przypadku UPC i ich UPC TV Go. Program został nie tak dawno przebrandowany z Horizon GO (wersja internetowa, to po prostu UPC TV pl), a obecnie otrzymał kolejną platformę.

Internetowy dostęp do telewizji UPC na komputerze, smartfonach, tabletach i smart TV


Potwierdza to opis na oficjalnej stronie UPC. "Dostępny dla wszystkich. Użytkownicy Android TV, Apple TV i Fire TV również mogą korzystać z rozrywki jaką oferuje aplikacja UPC TV Go (dawniej Horizon GO)." Oczywiście nie licząc tego przypadku, mamy również aplikacje na smartfony i tablety z Androidem, iOS i iPadOS, ale też serwis upctv.pl dostępny z poziomu przeglądarki internetowej w komputerach.

UPC TV Go Android TVOpis aplikacji UPC TV Go ze sklepu Androida - Google Play / Foto: Google Play - Instalki.pl

UPC TV Go i serwis internetowy UPC TV pl dostępne są dla abonentów telewizji UPC. Można w nich obejrzeć ponad 150 kanałów na żywo (w zależności od opłacanego abonamentu), ale też skorzystać z biblioteki treści VOD. Co więcej, jak możemy przeczytać na stronie UPC "Programy oznaczone ikoną Replay TV możesz oglądać nawet do 7 dni wstecz! Przegapiłeś początek filmu? Obejrzyj od początku!"

UPC TV Go na całej gamie sprzętów Android TV


Aplikacja jest naturalnie dostępna na firmowym dekoderze UPC 4K TV BOX, ale też licznych sprzętach innych producentów. Wśród podpiętych do mojego konta Google urządzeń na Android TV, wszystkie miały możliwość instalacji UPC TV Go - przystawki Xiaomi Mi Box S 4K i Xiaomi Mi TV Stick oraz telewizor Sony Bravia 4K z 2015 roku na Androidzie TV 7.0. Jedynie dziwi użycie przystawki smart TV Apple przy grafice zachwalającej dostęp UPC TV Go na stronie firmy.

Zobacz również: Player z reklamami jeszcze drożej. TVN i spółka mami promocją i pozornie starymi cenami

Źródło i foto: UPC / własne