Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #231]
Sobota, 10 Kwiecień 2021 11:04, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #231
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy aplikację ułatwiającą segregowanie śmieci, zestaw narzędzi organizacyjnych dla całej rodziny, a także tytuł ze słuchowiskami i muzyką dla dzieci. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w zagadkowej platformówce oraz minimalistycznej grze dla miłośników łamigłówek.

Gdzie wyrzucić?

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

Gdzie wyrzucić?

Niewielka aplikacja, która pozwoli lepiej odnaleźć się w zasadach dotyczących segregacji odpadów. Wystarczy wpisać w pole wyszukiwania produkt lub opakowanie - otrzymamy informację, do jakiego pojemnika je wyrzucić. Nie zabrakło również ogólnych zasad segregacji śmieci.

Użytkownicy mogą zgłaszać twórcom nowe rodzaje odpadów. Większość informacji w bazie aplikacji opiera się na wytycznych z Warszawy.

Gdzie wyrzucić?


Domownik

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,89 zł-30,99 zł za element / Android: 5.0 i nowszee

Domownik

Zestaw narzędzi organizacyjnych dla całej rodziny. Pozwala na wspólne planowanie zadań i zarządzanie domem. Znajdziemy tu między innymi kalendarz z funkcją przypomnień dla wybranych użytkowników, dostępne dla całej rodziny listy zakupów czy mobilną książkę z przepisami.

Nie zabrakło także tygodniowego grafiku oraz funkcji wysyłania wiadomości. Nieograniczony dostęp do wszystkich funkcjonalności wymaga wykupienia subskrypcji.

Domownik


Pomelody

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 11,99 zł-69,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Pomelody

Aplikacja łącząca zabawę i edukację muzyczną dla dzieci. Oferuje rozbudowaną bazę piosenek (klasyczne polskie i angielskie tytuły, kołysanki, rymowanki), słuchowisk (bajki, zagadki, nauka instrumentów) czy uspokajających dźwięków. Wszystko to pozwala rodzicom spędzać czas z pociechami na wartościowych zabawach i rozwijać wrażliwość muzyczną. Za darmo możemy odtworzyć 20 utworów, później konieczne jest wykupienie abonamentu.

Pomelody

Escape Z

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 23,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Escape Z

Dynamiczna gra logiczna w stylu retro. Naszym zadaniem jest przetrwać i ratować psy przed zombie. Przemierzamy kolejne poziomy i rozwiązujemy zagadki logiczne (przełączanie dźwigni, otwieranie przejść itp.). Rozwiązanie poziomu w określonym czasie daje nam dodatkowe punktu.

Sterowanie sprowadza się do przytrzymywania wirtualnego joysticka kierunkowego. Całość utrzymana jest w tajemniczej oprawie graficznej i dźwiękowej.Block Woody Puzzle

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

Block Woody Puzzle

Minimalistyczna gra dla miłośników klasycznych łamigłówek. Układamy drewniane bloczki o różnych kształtach (na wzór tych znanych z Tetrisa) na planszy o wymiarach 10x10. Wypełnienie całej kolumny lub wiersza usuwa daną linię. Staramy się osiągnąć jak najlepszy wynik i nie zablokować przy tym możliwych ruchów.

Nieskomplikowana rozgrywka sprawdzić się nawet podczas krótkiej przerwy.

Block Woody PuzzleTo już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #230]