Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #230]
Sobota, 03 Kwiecień 2021 10:41, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #230
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy mobilny skaner książek, narzędzie do agregacji wiadomości, a także aplikację pomagającą pracować nad pozytywnymi nawykami. Mobilni gracze będą mogli sprawdzić się w układaniu kolorowych rysunków oraz minimalistycznej grze akcji.

vFlat

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

vFlat

Mobilny skaner książek i dokumentów. Wystarczy nakierować aparat na jedną lub dwie strony książki i zrobić zdjęcie. Aplikacja automatycznie wykadruje obraz, dostosuje jasność i kontrast itp. Całość działa sprawnie i robi wrażenie. Co więcej, za pomocą wbudowanej funkcji OCR możemy także rozpoznać i wyodrębnić tekst.

Dodatkowym atutem jest funkcja usuwania palców z wykonanych skanów - książkę możemy trzymać w dowolnej pozycji.News in Bullets

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

News in Bullets

Narzędzie do agregowania wiadomości. Ustalamy nasze zainteresowania, kraj zamieszkania, ulubione źródła informacji itp. Aplikacja przygotuje na tej podstawie tematyczne listy z najważniejszymi newsami. Przesuwając palcem w lewą stronę możemy zapoznać się z treścią bez konieczności otwierania danej strony internetowej.

Nie zabrakło również funkcji powiadomień. Aplikacja obsługuje ciemny motyw. Źródła w języku angielskim mogą być dodatkowo odtwarzane w formie audio.

News in Bullets


HabitBull

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 12,51 zł-209,62 zł za element / Android: 4.0 i nowsze

HabitBull

Aplikacja wspomagająca pracę nad budowaniem pozytywnych nawyków (lub eliminacją negatywnych). Pozwala na wprowadzenie dowolnego celu jak regularne czytanie, uprawianie sportu, dbanie o odpowiedni poziom nawodnienia itd. Następnie określamy parametry dotyczące częstotliwości wykonania i miernika sukcesu. Aplikacja przypomni i pozwoli zapisać naszą aktywność.

Efekty kształtowania nawyków możemy śledzić na bieżąco na wykresach.Art Puzzle

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 25,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Art Puzzle

Gra relaksacyjna dla miłośników kolorowania i układania puzzli. Tytuł jest swego rodzaju połączeniem obu tych aktywności - naszym zadaniem jest dopasowywanie elementów do obrazu (wyświetlone elementy przeciągamy na odpowiednie miejsce). Ukończony obraz zostaje ożywiony za pomocą animacji.

Do naszej dyspozycji jest rozbudowana baza ręcznie malowanych dzieł. Całości dopełniają spokojne efekty dźwiękowe.Dodge Master!

Cena: 0 zł / Android: 8.0 i nowsze

Dodge Master!

Zabawna i niezbyt skomplikowana gra akcji. Każdy poziom to krótki pojedynek z przestępcami. Musimy uniknąć kul i wyeliminować przeciwników - w tym celu ustawiamy odpowiednio naszą postać, przesuwając i odchylając poszczególne części ciała. Na wykonanie całej akcji mamy ograniczony czas.

W miarę osiągania coraz lepszych wyników odblokowujemy dodatkową amunicję, zwiększamy limit czasu i zyskujemy dodatkowe bonusy.

Dodge Master!


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #229]