Instalki.pl » Aktualności » Software » Opera 75 już jest. Ważne funkcje na wyciągnięcie ręki
Czwartek, 25 Marzec 2021 12:17, Wpisany przez Maksym Słomski
opera 75 zmianyDebiut ciekawej opcji.

Miło nam poinformować, że ulubiona przeglądarka internetowa wielu naszych czytelników doczekała się kolejnej dużej aktualizacji. Opera 75 dla komputerów osobistych nie przynosi rewolucji, ale bardzo ważne usprawnienia w zakresie interfejsu. Od teraz najczęściej używane funkcje będziesz mógł mieć pod ręką dokładnie wtedy, kiedy będziesz ich potrzebował.

Opera 75 i personalizowane skróty klawiszowe


Opera 75 pozwala internautom ustawiać własne skróty klawiaturowe dla funkcji takich jak Flow, który łączy przeglądarkę komputera z Operą w systemie iOS i Android. To połączenie to osobista przestrzeń na pliki w postaci czatu z szyfrowaniem end-to-end, dostępna pomiędzy wszystkimi urządzeniami. Umożliwia wysyłanie notatek, obrazów, odnośników, plików i wszystkich innych rzeczy, które są dla Ciebie ważne. Możesz teraz tworzyć także skróty do wbudowanego portfela kryptowalut, a także do funkcji odtwarzacza - bramy do wszystkich ulubionych utworów w Apple Music, Spotify i YouTube Music.

Opera 75
Źródło: Opera

Aby ustawić niestandardowe skróty klawiaturowe dla ulubionych funkcji:

1. Kliknij ikonę z trzema kropkami u dołu paska bocznego (po lewej stronie)
2. Kliknij ikonę z trzema kropkami obok funkcji, do której chcesz ustawić skrót i wybierz Konfiguruj skróty

opera 75 skroty
Jak włączyć własne skróty w Opera 75? To bardzo proste. | Źródło: mat. własny

3. Wpisz niestandardowy skrót obok funkcji

Pobierz Opera 75 i sprawdź wszystkie nowości


Przeglądarkę internetową Opera zawsze pobierzesz bezpłatnie w jej najnowszej wersji za pośrednictwem naszej bazy oprogramowania. W zasobach plików Instalki.pl mamy już oczywiście najnowsze wydanie Opera 75 na komputery z systemami Windows, macOS i Linux. Odpowiednie odnośniki znajdziesz poniżej.


Źródło: Opera