Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #228]
Sobota, 20 Marzec 2021 10:45, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #228
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy bazę produktów dla wegan, niewielką aplikację ułatwiającą planowanie, a także narzędzie do badania wydajności smartfona. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w tytule retro oraz karcianej grze logicznej.

Veggie

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Veggie

Baza wegańskich kosmetyków i produktów spożywczych. Korzystając z wyszukiwarki lub skanera kodów kreskowych możemy sprawdzić, czy interesujący nas artykuł nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Baza produktów jest stale rozbudowywana przez użytkowników.

Dodatkowym atutem jest analiza składu wraz z opisami substancji oraz recenzje. Nie zabrakło również informacji na temat ceny i dostępności produktów.

Veggie


Last Time

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Last Time

Minimalistyczna aplikacja ułatwiającą planowanie zadań. Sprawdzi się szczególnie w przypadku czynności, które musimy wykonywać co jakiś czas - na ekranie głównym wyświetla informację, ile upłynęło od ostatniego wpisu. Interfejs nie jest przeładowany zbędnymi elementami i nie sprawia problemów w obsłudze.

Organizację ułatwiają dodatkowo etykiety i kategorie. Aplikacja na życzenie może również przypominać nam o wybranych zadaniach za pomocą powiadomień.

Last Time


Basemark GPU

Cena: 0 zł / 7.0 i nowsze

Basemark GPU

Wieloplatformowe narzędzie do badania wydajności graficznej (benchmark). Za jego pomocą sprawdzimy, jak nasz smartfon radzi sobie z generowaniem trójwymiarowej grafiki. Do wyboru mamy kilka testów w różnej jakości, możliwe jest również samodzielne ustawienie parametrów. Historia wyników jest zapisywana w aplikacji.

Rezultaty możemy porównać z innymi urządzeniami na stronie projektu. Przed pierwszym wykonaniem testu konieczne jest pobranie dodatkowych danych.

Basemark GPU


Infinity Pinball

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,29 zł za element / Android: 8.0 i nowsze

Infinity Pinball

Gra zręcznościowa w stylu retro nawiązująca do popularnych niegdyś automatów do gier (tzw. flipper). Naszym zadaniem jest utrzymywanie kulki na stole - odbijamy ją za pomocą ruchomych łopatek. Trafiając w odpowiednie miejsce przeskakujemy na poziom wyżej. Gra oferuje niekończącą się zabawę z generowanymi losowo stołami. Zdobywane punkty możemy wymieniać na nowe stoły czy kule.

Całości dopełnia klimatyczna muzyka elektroniczna.Card Hog

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,19 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Card Hog

Karciana gra logiczna z elementami RPG. Przemierzamy tajemnicze lochy i mierzymy się z przeciwnikami - mechanika gry opiera się na przesuwaniu karty z naszym bohaterem na inne pola (atak na wroga, zbieranie ulepszeń itp.). Musimy przy tym przyjąć odpowiednią strategię związaną z rodzajem broni, wytrzymałością itd.

Do dyspozycji mamy kilka trybów zabawy oraz sporą liczbę postaci i bonusów do odblokowania.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #227]