Instalki.pl » Aktualności » Software » Outlook ze świetną nowością dla osób ceniących produktywność
Wtorek, 02 Marzec 2021 21:29, Wpisany przez Piotr Malinowski
outlook nowy wyglad 4Wygląda świetnie.

Poczty internetowe od dłuższego czasu nie służą wyłącznie do odbierania i wysyłania wiadomości. Za pomocą np. Gmaila czy Outlooka można wykonać wiele innych akcji ułatwiających między innymi wykonywanie obowiązków służbowych czy planowanie dnia.

Outlook w nowych szatach


Na dowód tego Microsoft zaprezentował właśnie zupełnie nowy widok kalendarza w programie Outlook. Za jego pośrednictwem nie tylko zaplanujemy nadchodzące wydarzenia, ale także zorganizujemy spotkania, dodamy zadania, notatki, linki, pliki itd.

Odświeżony interfejs prezentuje się dosyć estetycznie i cechuje go dynamiczność. W czasie rzeczywistym możemy zmieniać, dodawać oraz usuwać poszczególne elementy, by zachować estetyczność oraz zniwelować chaos. W jakim celu gigant wprowadził te zmiany?

outlook nowy wyglad 2Źródło: Microsoft

Na ten temat wypowiedział się menedżer ds. marketingu produktów w Microsoft, Gabriel Valdez:

Ludzie używają średnio sześciu narzędzi do śledzenia wszystkich rzeczy, które muszą wykonać. Wymaga to od nich ciągłego przełączania się pomiędzy aplikacjami, a nawet spoglądania na kilka jednocześnie. Ten nowy widok tablicy został zaprojektowany tak, by pomóc użytkownikom ograniczyć konieczność przeskakiwania pomiędzy wieloma usługami pomagającymi w zarządzaniu czasem.

Na razie nowy widok został udostępniony w internetowej wersji programu Outlook. Jeśli jeszcze go nie widzicie, to należy uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo też, kiedy Microsoft zaimplementuje zmiany do chociażby aplikacji mobilnej na Androida czy iOS.

Źródło i foto: Microsoft