Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #224]
Sobota, 20 Luty 2021 12:00, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #224
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy aplikację do tworzenia efektownych relacji na Instagramie, aktualny zestaw pytań do egzaminu na prawo jazdy, a także niewielkie narzędzie z harmonogramem wywozu odpadów. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z dynamiczną strzelanką oraz kolorowym tytułem pełnym łamigłówek.

Unfold

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,49 zł-509,99 zł za element / Android: 5.1 i nowsze

Unfold

Aplikacja dla osób, które często dodają relacje na Instagramie (lub innym serwisie społecznościowym). Pozwala przygotować efektowne kolaże, dodawać tekst itd. Do naszej dyspozycji są dziesiątki wzorów i szablonów. Gotowe projekty możemy zapisać w pamięci smartfona lub umieścić bezpośrednio na Instagramie czy Facebooku.

Z Unfold możemy korzystać za darmo. Niektóre szablony i opcje dodatkowe wymagają wykupienia subskrypcji.

Unfold


Prawo Jazdy Plus (2021)

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.4 i nowsze

Prawo Jazdy Plus (2021)

Tytuł ułatwiający przygotowania do teoretycznej części egzaminu na prawo jazdy. Znajdziemy w nim aktualną bazę pytań dla kategorii A, B, C, D oraz T. Oprawa graficzna i elementy oparte na tak zwanej grywalizacji zachęcają do nauki, a zastosowana metoda powtórzeń ma zapewniać skuteczne zapamiętywanie. Nie zabrakło również możliwości wykonania próbnego egzaminu.

Nieograniczony dostęp do wszystkich treści i brak reklam wymaga wykupienia wersji Pro.

Prawo Jazdy Plus


Kiedy Śmieci

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

Kiedy Śmieci

Niewielkie narzędzie prezentujące harmonogram wywozu odpadów dla wybranej lokalizacji. Aplikacja może także wyświetlać przypomnienia. Dodatkowym atutem jest lista najpopularniejszych opakowań i produktów wraz ze wskazaniem, do którego pojemnika należy je wyrzucić, a także możliwość odczytywania komunikatów od władz gminy.

Twórcy zapowiadają systematyczne rozszerzanie bazy obsługiwanych miejscowości.

Kiedy Śmieci


City Builder Puzzle Challenge

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.1 i nowsze

City Builder Puzzle Challenge

Oryginalne połączenie gry logicznej i symulatora zarządzania miastem. Naszym zadaniem jest rozwiązywanie zadań związanych z rozmieszczeniem budynków na mapie. Musimy przy tym zwracać uwagę na zadowolenie mieszkańców i kwestie związane z ekonomią (budowa elektrowni blisko domów obniża poziom szczęście, ale zapewnia energię itp.).

Do naszej dyspozycji jest ponad 100 zagadek. Gra wyróżnia się atrakcyjną oprawą graficzną.321 Shootout

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 2,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

321 Shootout

Dynamiczna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby (FPS). Toczymy pojedynki w różnorodnych lokalizacjach, mierząc się z rosnącą liczbą przeciwników. Do naszej dyspozycji jest obszerny arsenał. Nowe mapy i broń odblokowujemy stopniowo - w miarę postępów i osiąganych wyników. Czułość sterowania możemy dopasować do własnych preferencji.

W grze wyświetlane są reklamy, których możemy się pozbyć za pomocą jednorazowej płatności (2,99 zł).To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #223]