Instalki.pl » Aktualności » Software » Rozdajemy pełną wersję Ashampoo Backup Pro 14. Wygodne narzędzie do kopii zapasowych
Czwartek, 18 Luty 2021 11:25, Wpisany przez Dawid Jagodziński
Ashampoo Backup Pro 14 za darmo!
Dobry program do wykonywania kopii zapasowych.

Dzięki uprzejmości firmy Ashampoo mamy dla Was pełną wersję oprogramowania Ashampoo Backup Pro 14 o wartości 100 zł zupełnie za darmo. Z okazji będzie można skorzystać do 25 lutego.

Kopia zapasowa w tle z Ashampoo Backup Pro 14


Omawiane w tym artykule oprogramowanie to potężne narzędzie do wykonywania kopii zapasowych. Backup Pro wykorzystuje procesy w tle oraz dynamiczne obciążenie by nie spowalniać systemu podczas pracy. Sam program jest prosty w obsłudze. Wystarczy wybrać partycję systemową, lokalizację docelową, czas wykonania kopii i gotowe. Proces tworzenia backupu będzie przebiegał w tle.

interfejs programu
Warto zauważyć, że oprócz zapisywania kopii na tradycyjnych nośnikach danych, program wspiera także usługi w chmurze. Możemy wybrać by backupy były przesyłane bezpośrednie do np. Google Drive, Dropbox czy OneDrive. Możemy tworzyć kopie pojedynczych plików jak i całych partycji.

usługi w chmurze
Program dba także o bezpieczeństwo kopii zapasowych. Backup Pro korzysta z dedykowanej kompresji i szyfrowania by zminimalizować ryzyko nieautoryzowanego dostępu oraz naruszenia struktury danych. Program posiada także funkcję odzyskiwania systemu i przywróceniu z posiadanej kopii zapasowej. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie w wypadku awarii komputera lub infekcji malware.

przywracanie systemu
Ashampoo Backup Pro 14 umożliwia tworzenia nośników ratunkowych na płytach DVD lub pamięci USB. Program automatycznie weryfikuje dane kopi zapasowych, co praktycznie eliminuje ryzyko ich awarii. Za pomocą jednego kliknięcia możemy także sprawdzić kondycję dysku. Weryfikacja opiera się o dane SMART, które pozwalają przewidzieć żywotność napędu oraz integralność danych.

Sprawdź dyski

Pobierz darmowy Ashampoo Backup Pro 14

Ashampoo Backup Pro 14 za darmo
Aby otrzymać pełną wersję Ashampoo Backup Pro 14 dla systemu Windows 10 o wartości 100 zł zupełnie za darmo, należy pobrać instalator programu bezpośrednio z naszych zasobów.

Po zakończonym procesie instalacji, zostaniemy poproszeni o podanie adresu e-mail oraz utworzenie hasła dla konta Ashampoo. Po aktywacji konta, program zostanie automatycznie zaktualizowany do pełnej wersji. Przypominamy, że oprogramowanie należy pobrać i aktywować do zakończenia akcji 25 lutego. Warto też pamiętać, że wersja 14 nie obejmuje darmowej aktualizacji do Ashampoo Backup Pro 15.