Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #220]
Sobota, 23 Styczeń 2021 12:26, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #220
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy ciekawy dziennik motywacyjny, aplikację dla fanów koncertów, a także niewielkie narzędzie do przeliczania godzin między strefami czasowymi. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z łamigłówkami w kolorowej oprawie oraz minimalistycznym tytułem do grania w dowolnym momencie.

Presently

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

Presently

Ciekawy dziennik o charakterze motywacyjnym. Skupia się przede wszystkimi na uświadamianiu sobie, co daje nam radość i za co jesteśmy wdzięczni w codziennym życiu. Aplikacja codziennie przypomni o nowym wpisie, a wbudowane cytaty i podpowiedzi ułatwią odnalezienie inspiracji.

Aplikacja jest w pełni darmowa i nie wyświetla reklam. Wygląd interfejsu możemy dopasować do własnych preferencji za pomocą jednego z kilkunastu motywów.

Presently


Qello Concerts

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 15,09 zł-494,99 zł za element / Android: 5.1 i nowsze

Qello Concerts

Aplikacja dla miłośników koncertów. Znajdziemy w niej rozbudowaną bazę nagrań występów popularnych wokalistów i zespołów (Queen, Lady Gaga, Metallica itd.). Poza koncertami możemy obejrzeć liczne dokumenty muzyczne i zapisy z tras.

Dostęp do pełnych nagrań wymaga wykupienia subskrypcji (niecałe 12 dolarów miesięcznie). Aplikacja pozwala również na odtwarzanie wideo na dużym ekranie za pomocą Chromecasta.Timezone Converter

Cena: 0 zł / Android: 4.1 i nowsze

Timezone Converter

Niewielkie narzędzie do przeliczania godzin między różnymi strefami czasowymi. Aplikacja oferuje przejrzysty interfejs prezentujący oś czasu - pozwala to bardzo sprawnie znaleźć dogodny czas na przykład spotkania online z rodziną mieszkającą za granicą.

Dodatkowym atutem jest możliwość ustawiania własnych etykiet dla wybranych stref czasowych oraz kalendarz, który pozwala na określenie różnic czasowych zgodnie z czasem letnim/zimowym.

Timezone Converter


Picnic Penguin

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,99 zł-20,99 zł za element / Android: 4.0.3 i nowsze

Picnic Penguin

Kolorowa gra w stylu retro dla miłośników łamigłówek. Sterujemy tytułowym pingwinem, a naszym zadaniem jest przesuwanie różnorodnych przysmaków na koc piknikowy. Musimy przy tym zwracać uwagę na przeciwników, usuwać przeszkody itp. Do naszej dyspozycji jest kilka światów (do odblokowania) z licznymi poziomami o rosnącym poziomie trudności. Oprawa graficzna i dźwiękowa przypadnie szczególnie młodszym graczom.Don't Crash

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.4 i nowsze

Don't Crash

Minimalistyczny, ale wciągający tytuł. Naszym zadaniem jest takie pokierowanie trzema samochodami, by dotarły do mety bez uderzenia w inne pojazdy. Sterowanie sprowadza się do przytrzymywania i puszczania ekranu jednym palcem. Wszystkie samochody jadą jednocześnie w równych odstępach.

Rozgrywka nie jest przesadnie skomplikowana, ale sprawne przechodzenie kolejnych poziomów wymaga nieco wprawy i koncentracji.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #219]