Instalki.pl » Aktualności » Software » Watero - zachęca do picia wody i… odinstalowania (recenzja)
Sobota, 09 Styczeń 2021 11:19, Wpisany przez Przemysław Kreft
Watero
Aplikacja pomoże w odpowiednim nawodnieniu?

Aplikacje mobilne z szeroko rozumianej kategorii zdrowego stylu życia cieszą się ogromną popularnością. Od programów treningowych, przez dietę, aż po liczenie kroków i rejestrowanie trasy biegowej - jest w czym wybierać. W sklepie z aplikacjami znajdziemy również sporo tytułów dbających o prawidłowe nawodnienie organizmu..

Jednym z nich jest Watero. Pozwala monitorować ilość wody, którą wypijamy w ciągu dnia. Oferuje przy tym nowoczesny i lekki interfejs oraz przydatne funkcje jak przypomnienia czy możliwość oznaczenia dnia ze zwiększoną aktywnością fizyczną.

Watero – aplikacja dbająca o właściwe nawodnienie

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze
WateroNiestety korzystanie z Watero budzi - delikatnie mówiąc - mieszane uczucia. Po każdym zarejestrowaniu wypitej wody wyświetlana jest pełnoekranowa reklama (na razie nie jest dostępna wersja płatna). Podczas testów przypomnienia nie działały prawidłowo (często nie były wyświetlane wcale). Brakuje także możliwości precyzyjnego wpisywania wypitej objętości.

Watero scr 1
Plusy? Interfejs, zwłaszcza w ciemnej wersji, może się podobać. Jest czytelny i nieprzeładowany zbędnymi elementami.

W obecnym stanie trudno jest polecać aplikację Watero. Nie można nawet wyświetlić strony z warunkami korzystania. Być może za jakiś czas dowiemy się, czy jest to tylko falstart twórców, czy też porzucony projekt.


Czytaj również: PlayStation 5 - recenzja konsoli nowej generacji po tygodniu użytkowania