Instalki.pl » Aktualności » Software » Netflix w przeglądarce internetowej w 1080p? Oto dwa sposoby
Poniedziałek, 04 Styczeń 2021 17:14, Wpisany przez Maksym Słomski
netflix 1080p w przegladarce
Sprawdź oba.

Jak najwygodniej oglądać Netflix? Cóż, ile osób, tyle opinii. W moim odczuciu najlepszy sposób na komfortowy seans to oczywiście wyświetlanie filmów i seriali z tego serwisu VOD na dużym telewizorze. Osoby, które z różnych powodów telewizora nie mają, mogą wybierać pomiędzy aplikacją dedykowana dla systemu Windows 10 oraz przeglądarkową wersją serwisu. Streaming przez przeglądarki internetowe ograniczony jest jednak do rozdzielczości 720p, która nie każdego musi satysfakcjonować. Zobaczcie, jak ominąć te ograniczenia.

Netflix w 1080p w przeglądarce


Treści z Netflixa w wysokiej rozdzielczości można oglądać w obrębie aplikacji przeznaczonej dla telewizorów lub specjalnej apki Netflix w wersji dla systemu Windows 10. Mało osób zdaje sobie sprawę z faktu, iż istnieją dwie przeglądarki pozwalające wyświetlać filmy i seriale w jakości 1080p zamiast 720p.

Pierwszą z przeglądarek jest Microsoft Edge z silnikiem Chromium, który natywnie wyświetla treści w 1080p. Wystarczy uruchomić stronę serwisu, a następnie odtwarzacz i cieszyć się obrazem w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Druga z metod zakłada wykorzystanie lubianego narzędzia Mozilla Firefox.

Netflix w przeglądarce Firefox w 1080p da się uruchomić pod warunkiem pobrania i zainstalowania odpowiedniej wtyczki. Add-on o nazwie Netflix 1080p, autorstwa internauty TheGoddesInari, pobierzesz z oficjalnego sklepu z rozszerzeniami dla przeglądarki Firefox, pod tym adresem. Wystarczy kliknąć na niebieski banerek z napisem Add to Firefox i gotowe! Od teraz wystarczy zalogować się na swoje konto w usłudze i włączyć wideo, aby oglądać je w lepszej jakości.

netflix 1080p firefox
Instalacja rozszerzenia Netflix 1080p jest niezwykle prosta. | Źródło: mat. własny

Pobierz Firefox i Edge - najlepsze przeglądarki dla Netflixa


Jeśli nie masz jeszcze przeglądarki Firefox, pobierzesz ją klikając na jeden z poniższych odnośników. Alternatywnie możesz pobrać aplikację Microsoft Edge i korzystać z webowego Netflixa w 1080p bez pobierania dodatkowych wtyczek.Pobierz Netflix dla Windows 10 lub w innej wersji


Aplikacja Netflix dostępna jest w kilku różnych wersjach - także na komputery oraz urządzenia mobilne. Za pośrednictwem naszej bazy oprogramowania pobierzesz większość jej wariantów. Wystarczy kliknąć na poniższe linki, aby przejść do właściwej strony pobierania.


Źródło: mat. własny