Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #217]
Sobota, 02 Styczeń 2021 12:47, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #217
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy narzędzie do planowania zadań, aplikację odczytującą dane z czujników w smartfonie, a także tytuł dla osób zainteresowanych nauką programowania. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w meczach tenisowych oraz rozbudowanym tytule przygodowym.

Time Planner

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,49 zł-95,00 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Time Planner

Ciekawe narzędzie dla osób, które chcą poprawić swoją produktywność w pracy, lepiej zarządzać czasem prywatnym i nie zapominać o ważnych zadaniach. Pozwala rejestrować czas spędzony na wykonywaniu określonych czynności - wyświetlane są na czytelnych kołach.

Nie zabrakło również możliwości tworzenia list zadań, zakupów czy dowolnych notatek. Aplikacja oferuje funkcję przypomnień i widok kalendarza (możliwy import zadań z kalendarza Google).

Time Planner


Physics Toolbox Suite

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

Physics Toolbox Suite

Aplikacja odczytującą dane z czujników zamontowanych w smartfonie. Może być przydatna chociażby do celów edukacyjnych (prostych eksperymentów i pomiarów fizycznych). W zależności od możliwości naszego urządzenia widzimy bieżące wskazania żyroskopu, kompasu, czujnika światła, lokalizacji GPS itd.

Na co dzień przydatne mogą okazać się proste narzędzia jak linijka czy wykrywacz kolorów. Dane możemy rejestrować w określonych interwałach i zapisywać w formie plików csv.Programming Hub

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / 1,79 zł-1 599,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Programming Hub

Pozycja dla osób zainteresowanych nauką programowania. Aplikacja oferuje szeroki zestaw interaktywnych materiałów do nauki kodowania w popularnych językach (m.in. Java, Python, C++). Podzielone zostały na kursy i niewielkie lekcje, co ułatwia przyswajanie wiedzy.

Dodatkowym atutem jest wbudowany kompilator, dzięki któremu możemy testować zdobytą wiedzę w praktyce. Aplikacja dostępna jest w języku angielskim. Część materiałów wymaga wykupienia subskrypcjiTennis Stars

CCena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / 16,99 zł-99,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Tennis Stars

Gra o wiele mówiącej nazwie - toczymy pojedynki tenisowe z innymi graczami z całego świata. Twórcy postawili na nieskomplikowaną mechanikę ze sterowaniem za pomocą przeciągnięć jednym palcem po ekranie. Do naszej dyspozycji są różnorodni zawodnicy, lokalizacje i turnieje. Za wygrane mecze otrzymujemy karty, które pomagają w rozwoju naszej postaci.

Całości dopełnia zabawna i kolorowa oprawa graficzna.Headland

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / 27,99 zł za element / Android: 4.0 i nowsze

Headland

Dynamiczna gra przygodowa z trójwymiarową grafiką. Przemierzamy fantastyczny świat, po drodze zbieramy fragmenty układanki, walczymy z wrogami itp. W miarę postępów zdobywamy również coraz lepszą broń. Sterowanie opiera się na wirtualnym dżojstiku, dotknięciach i przeciągnięciach palcem po ekranie.

Za darmo dostępne jest pierwsze 45 minut zabawy. Po wykupieniu pełnej wersji gry rozgrywka szacowana jest na ponad 5 godzin.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #216]