Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #216]
Sobota, 26 Grudzień 2020 12:06, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #216
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy narzędzie do usuwania tła ze zdjęć, aplikację do nauki programowania w języku Java, a także rozbudowany metronom. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z nieskomplikowanym tytułem zręcznościowym oraz trójwymiarową grą akcji.

PhotoRoom

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 119,00 zł za element / Android: 8.0 i nowsze

PhotoRoom

Rozbudowane narzędzie do usuwania tła ze zdjęć. Aplikacja automatycznie wykrywa osoby i przedmioty, a następnie wycina je i pozwala na późniejszą obróbkę. Gotowe szablony pozwalają bardzo szybko przygotować efektowną prezentację produktu, zdjęcie profilowe czy zabawny kolaż. Nie zabrakło także podstawowych narzędzi do edycji zdjęć, dodawania tekstu itp.

Dostęp do niektórych szablonów czy usunięcie znaku wodnego wymaga wykupienia subskrypcji.

PhotoRoom

Codee

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Codee

Aplikacja do nauki programowania w języku Java. Krok po kroku prowadzi przez podstawy i nieco bardziej zaawansowane aspekty kodowania. Lekcje podzielone są na niewielkie segmenty i zawierają pytania sprawdzające wiedzę oraz elementy interaktywne.


Aplikacja stawia na prostotę przekazu i czytelny, minimalistyczny interfejs. Autorzy zapowiadają rozwój projektu i sukcesywne poszerzanie prezentowanego materiału.

Codee


Camtronome

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 2,49 zł-60,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Camtronome

Mobilny metronom, który przyda się podczas ćwiczeń i występów muzycznych. Pozwala na jednoczesne wybijanie zadanego rytmu i nagrywanie za pomocą kamery w smartfonie. Do naszej dyspozycji jest sporo opcji konfiguracyjnych - możemy projektować własne metronomy (m.in. wybierając jeden z kilkudziesięciu dźwięków), tworzyć listy odtwarzania itp.

Dodatkowym atutem jest tryb ćwiczeń, w którym zmieniane jest tempo czy wyciszane są losowe dźwięki.

Camtronome


Cops Chase

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.1 i nowsze

Cops Chase

Minimalistyczna gra zręcznościowa, w której sterujemy samochodem złodzieja uciekającego przed policją. Naszym zadaniem jest nie dać się złapać jak najdłużej.

Samochód porusza się automatycznie - sterowanie sprowadza się do skręcania. Poza pojazdami policyjnymi musimy unikać także innych przeszkód terenowych.

Cops Chase


Infinite Bomber 3D

Cena: 0 zł / Android: 4.4 i nowsze

Infinite Bomber

Trójwymiarowa gra akcji z losowo generowanymi i nieustannie rozrastającymi się mapami. Sterujemy odrzutowcem i za pomocą zrzucanych bomb niszczymy wrogie jednostki (pojazdy pancerne, czołgi, budynki). Musimy przy tym oczywiście unikać zestrzelenia. Co ciekawe, dokonywane przez nas zniszczenia mają wpływ również na otoczenie.

Przechodząc kolejne poziomy, zdobywamy środki na ulepszenia naszego samolotu (szybkość, sterowność, siła rażenia itd.).

Infinite Bomber


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #215]