Instalki.pl » Aktualności » Software » Menedżer haseł 1Password Family za darmo na 10 miesięcy!
Środa, 25 Listopad 2020 14:51, Wpisany przez Jan Mentel
password
Warto skorzystać z promocji.

Z okazji Święta Dziękczynienia oraz zbliżającego się Black Friday bardzo użyteczny menedżer haseł 1Password dostępny jest teraz za darmo dla nowych użytkowników (5 członków) na 10 miesięcy.

Jak skorzystać?


Żeby skorzystać z promocji, należy wejść na stronę promocji i podać swój adres e-mail, na który następnie zostanie wysłany 6-cyfrowy kod aktywacyjny. Teraz wystarczy go skopiować i wkleić. W trakcie samej aktywacji poproszeni zostaniemy o przypięcie karty płatniczej, natomiast warto pamiętać, że możemy pominąć ten krok, od razu przechodząc do narzędzia.

Po zakończeniu okresu próbnego obowiązuje opłata miesięczna wysokości $4.99. Na szczęście, aby przetestować narzędzie i ocenić jego użyteczność, macie aż 10 miesięcy.

1

Dlaczego warto?


Jest to bardzo popularny menedżer haseł, dzięki któremu w wygodny sposób możemy gromadzić nasze dane do logowania w aplikacjach systemowych, ale także serwisach internetowych. Na wyposażeniu jednocześnie nie zabrakło generatora haseł. Co istotne, narzędzie chroni również system przed atakami hakerskimi wykonywanymi z użyciem spreparowanych stron.

2

Twórcy narzędzia zwracają uwagę na fakt, że 1Password - obok haseł do logowania - zapewnia zabezpieczenie tożsamości użytkowania, a także np. danych kart kredytowych. Co więcej, w ramach konta dostajemy do wykorzystania 1 GB pamięci w chmurze do przechowywania dokumentów.

Wśród dostępnych aplikacji możemy znaleźć wersję dla Mac OS-a, Windowsa, iOS-a, Androida, Chrome OS-a. Co więcej, całkiem niedawno dodano wsparcie dla Linuxa. Oczywiście, z narzędzia można korzystać również z pozycji przeglądarki.

Źródło: Pepper, foto: Pexels