Instalki.pl » Aktualności » Software » Ogromna obniżka na CyberGhost VPN. Odblokuje Netflixa i zapewni anonimowość w sieci
Czwartek, 26 Listopad 2020 13:27, Wpisany przez Maksym Słomski
cyberghost vpn promo
Promocja na dobry VPN.

Im bliżej Czarnego Piątku, tym lepsze trafiają się promocje. Doskonałym na to dowodem jest przecena, na jaką zdecydował się CyberGhost VPN. Jeden z najlepszych VPN-ów na świecie, z którego korzysta ponad 36 milionów osób, dostępny jest w planie 3-letnim w cenie zaledwie 2 euro (ok. 9 złotych) miesięcznie. Co więcej, decydując się na subskrypcję, użytkownik otrzyma 3 miesiące gratis.

VPN do zadań specjalnych


CyberGhost VPN to rewelacyjne zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju atakami ze strony cyberprzestępców oraz świetny sposób na anonimowe przeglądanie Internetu. Aktywowanie VPN sprawia, że dane wysyłane i przesyłane z komputera przemieszczają się w zaszyfrowanym tunelu, do którego dostępu nie uzyska żaden niepowołany podmiot - nawet dostawca internetu.Ponadto, dzięki VPN możecie omijać blokady regionalne i odblokować zawartość serwisów niedostępną w Polsce i cieszyć się swobodnym korzystaniem z sieci w krajach, w których obowiązuje cenzura. Dacie wiarę, że Polacy mają dostęp do jedynie 15% całej biblioteki Netflixa? Można to zmienić za pomocą kilku kliknięć w CyberGhost VPN.

A1
Filmy i seriale dostępne w Polsce na Netflix. | Źródło: mat. własny

a2

Filmy i seriale dostępne na Netflix w Stanach Zjednoczonych lub... także w Polsce, z VPN. | Źródło: mat. własny

Ten wysoko oceniany VPN oferuje aplikacje dla wszystkich popularnych platform: Windows, macOS, Linux, iOS, Android, Apple TV, Android TV, Amazon Fire TV i FireStick, konsol Xbox i PlayStation, a nawet dla routerów. CyberGhost VPN to także 6389 serwerów w 90 krajach świata, dedykowane serwery dla VOD i torrentów, funkcja kill switch, szyfrowanie AES 256-bit, L2TP/IPSec i wiele, wiele innych zalet.

cyberghost vpn co odblokuje
CyberGhost VPN pozwala zdjąć blokady regionalne m.in. w tych serwisach. | Źródło: mat. własny

VPN jak za darmo


W ramach najnowszej promocji, CyberGhost VPN w planie na 3 lata (z 3 darmowymi miesiącami gratis) to wydatek zaledwie 9 złotych miesięcznie. Dużo? Niezupełnie, choćby biorąc pod uwagę sam zysk ze znacznie bogatszej biblioteki serwisów VOD. A jeśli usługa z jakiegoś powodu nie przypadnie Ci do gustu, CyberGhost VPN daje 45 dni na rezygnację z usługi bez dodatkowych kosztów.

Plany CyberGhost

Cena, obok której trudno przejść obojętnie. | Źródło: mat. własny
 
Ogromną zaletą CyberGhost VPN jest doskonałe wsparcie. Jeśli napotkacie na jakiekolwiek problemy na etapie konfiguracji lub używania usługi, dział wsparcia technicznego działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

2020-11-26 011355

Sprawdź: CyberGhost VPN za 2 euro (ok. 9 złotych) miesięcznie

Jeśli chcesz poznać większą ilość szczegółów na temat CyberGhost VPN, odsyłam do lektury naszej recenzji tego arcypraktycznego narzędzia z polityką braku logów.

Źródło: mat. własny