Instalki.pl » Aktualności » Software » Black Friday w AppGallery. Można odebrać atrakcyjne vouchery
Wtorek, 17 Listopad 2020 12:55, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Huawei sklep AppGallery
Coś dla użytkowników smartfonów Huawei.

Huawei poinformował dziś, że w sklepie z aplikacjami AppGallery ruszyła nowa oferta z okazji Black Friday.

Za pobranie 4 aplikacji ze sklepu Huawei, czeka nagroda w postaci atrakcyjnych voucherów. Do wyboru są: 10 zł w aplikacji SkyCash, 5 zł zniżki w aplikacji Pizza Hut, 24% zniżki na zamówienie w Empik Foto, 30-dniowy darmowy dostęp do serwisu Legimi lub 6-miesięczny dostęp do TIDAL HiFi. Oferta potrwa do 2 grudnia lub do wyczerpania kuponów.

2020-11-17 120136
foto. instalki.pl

Jak odebrać zniżkę?


Aby odebrać voucher, należy wejść w baner promocyjny Black Friday znajdujący się na stronie głównej w AppGallery, a następnie pobrać 4 aplikacje spośród 40 promowanych. Użytkownik może sięgnąć po wszystkie 5 voucherów oferowanych w tej promocji, pod warunkiem, że za każdym razem pobierze 4 nowe aplikacje. Ważne jest, aby aplikacje nie były wcześniej zainstalowane na urządzeniu – odinstalowanie ich i ponowne zainstalowanie w czasie trwania akcji nie będzie dawało prawa do skorzystania z oferty. Zdobyte vouchery są dostępne w AppGallery w zakładce „Nagrody”.

Autorski sklep z aplikacjami - Huawei AppGallery - oferuje dostęp do 96 tysięcy aplikacji. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services.

Źródło: Huawei