Instalki.pl » Aktualności » Software » notepin - notatnik dla zapominalskich (recenzja)
Sobota, 14 Listopad 2020 12:31, Wpisany przez Przemysław Kreft
notepin
Ciekawe podejście do zapisywania ważnych informacji.

Notowanie ważnych spraw w czasach smartfonów jest łatwe jak nigdy - nie dość, że nasze zapiski mamy zawsze pod ręką, to telefon wyświetli powiadomienie o określonej godzinie. W natłoku innych komunikatów łatwo je jednak przeoczyć lub usunąć z panelu powiadomień.

Rozwiązaniem ma być aplikacja notepin. Tworzone za jej pomocą notatki są bowiem przypinane do panelu powiadomień "na stałe".

notepin – notatki na panelu powiadomień

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 3,79 zł za element / Android: 4.1 i nowsze
notepinMamy je dzięki temu zawsze pod ręką i nie skasujemy ich przypadkowo. Działa to bardzo sprawnie, jednak w przypadku niektórych smartfonów będziemy musieli zmienić ustawienia systemowe dotyczące oszczędzania energii (aplikacja musi działać w tle). Opcji dodatkowych nie ma zbyt wiele - kilka kolorów do ustalania priorytetów, edycja kolejności sortowania czy możliwość odpinania notatki z panelu powiadomień.

notepin scr 1
Aplikacja wyświetla niewielki baner reklamowy, który nie powinien jednak przeszkadzać. Za niecałe 4 zł możemy się go pozbyć.

Notepin to ciekawa aplikacja. Notatki stale dostępne na panelu powiadomień to wygodne rozwiązanie. Niektórych trochę może odstraszyć konieczność konfiguracji oszczędzania energii, ale warto dać jej szansę.


Czytaj również: PlayStation 5 - recenzja konsoli nowej generacji po tygodniu użytkowania