Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #208]
Sobota, 31 Październik 2020 11:16, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #208
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy aplikację przydatną do poruszania się po mieście, mobilny monitor zadań, a także oficjalny tytuł od cieszącej się coraz większą popularnością stacji radiowej. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił we wciągającej grze akcji oraz zabawnej symulacji remontowania domów.

LOKO.city

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

LOKO.city

Aplikacja dla osób często poruszających się po mieście wynajmowanymi pojazdami (samochody, skutery, hulajnogi itp.). Znajdziemy w niej aktualną listę dostępnych pojazdów wraz z odnośnikien do aplikacji lub strony, gdzie możemy dokonać formalności.

LOKO.city


Glan

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

Glan

Narzędzie do zwiększania produktywności. Pozwala na zapisywanie zadań do wykonania wraz z nadaniem priorytetów, a następnie na ich wykonywanie w skupieniu i w określonych interwałach dzięki licznikowi czasu.

Dodatkowym atutem jest możliwość odtwarzania dźwięków poprawiających skupienie.

Glan


newonce

Cena: 0 zł / Android: 4.1 i nowsze

newonce

Oficjalna aplikacja cieszącej się rosnącą popularnością internetowej stacji radiowej. Poza dostępem do audycji na żywo znajdziemy w niej także artykuły, bazę artystów i albumów oraz podcasty.

newonce


Power Volt

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 11,99 zł za element / Android: 7.1 i nowsze

Power Volt

Wciągająca gra akcji. Sterowanie opiera się na mechanice procy - mamy tu jednak dodatkowe możliwości związane z polem elektrycznym.

Do odblokowania mamy różnorodne poziomy, tryby gry i zadania specjalne.Home Restoration

ena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,19 zł-24,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Home Restoration

Zabawna symulacja remontowania domów, która przypadnie do gustu szczególnie młodszym graczom. Wykonujemy zadania remontowe, kupujemy wyposażenie i sprzedajemy gotowy dom. Za pozyskane środki możemy kupić kolejną nieruchomość do renowacji.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #207]