Instalki.pl » Aktualności » Software » Twórz gdziekolwiek z NVIDIA Studio - rusza konkurs z nagrodami
Czwartek, 22 Październik 2020 10:15, Wpisany przez Maksym Słomski
NVIDIA Studio - konkursWarto się zgłosić.

Firma NVIDIA we współpracy ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej przygotowała konkurs Twórz gdziekolwiek z NVIDIA Studio. Zadaniem uczestników jest przygotowanie kreatywnego projektu graficznego tła pulpitu (tapety) przedstawiającej wymarzone miejsce lub środowisko, w którym uczestnik chciałby pracować.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest w szczególności do artystów oraz osób interesujących się projektowaniem. Dla laureatów przygotowano atrakcyjne nagrody pieniężne (6000 zł za pierwsze i drugie miejsce, 5000 zł za trzecie oraz dodatkowych sześć wyróżnień po 500 zł jako nagrody publiczności), a także dodatkowo dla zwycięzcy nagrodę rzeczową w postaci laptopa Acer ConceptD 7 o wartości nie mniejszej niż 9999 złotych.

Konkurs NVIDIA: jak wziąć udział?


Prace konkursowe (maksymalnie dwie od jednego uczestnika) można zgłaszać w terminie do 8 listopada 2020 roku. Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie NVIDIA.

NVIDIA Studio to platforma programowa i sprzętowa wykorzystująca technologie ułatwiające i zwiększające wydajność pracy twórczej, pomagająca twórcom realizować ich unikalne wizje. Jej elementami są między innymi wydajne karty graficzne Quadro RTX oraz GeForce RTX w laptopach i komputerach stacjonarnych, które przyspieszają tworzenie treści, a także dedykowane sterowniki Studio, które zapewniają najlepszą kompatybilność i wydajność aplikacji kreatywnych.

Źródło: NVIDIA