Instalki.pl » Aktualności » Software » Przerażająco dobra promocja na Halloween! Program VideoProc za darmo
Wtorek, 20 Październik 2020 09:50, Wpisany przez Dawid Jagodziński
Program VideoProc za darmo!
Dobry program do edycji wideo czeka.

Zbliżające się Halloween to doskonała okazją do nagrania przerażających filmików. Pomoże tu program VideoProc, który możemy zdobyć teraz całkowicie za darmo.

Edycja giveaway oferuje wszystkie funkcje, które znajdziemy w płatnej wersji programu z jednym małym obostrzeniem. Mianowicie, darmowa licencja nie pozwala uzyskać dostępu do kolejnych aktualizacji oprogramowania.

Program pochwalić się może wsparciem dla pełnej akceleracji systemowej. Jak podaję producent, jesteśmy w stanie renderować nasze nagrania 47 razy szybciej. VideoProc potrafi sobie także bezproblemowo poradzić z dużymi plikami i nagraniami w 4k. Program obsługuje kodek HEVC Mov oraz 370 formatów wejściowych i ponad 420 wyjściowych.

VideoProc
Do naszej dyspozycji oddano asortyment funkcji związanych z obróbką obrazu. VideoProc pozwala na przycinanie, usuwanie, odszumianie, regulacja rybiego oka, dodawanie efektów, łączenie podzielonych plików, obracanie, odwracanie, spowolnienie (10x) i przyspieszanie (16x), poprawianie niezsynchronizowanego audio.

Obróbka wideo w programie VideoProc

Pełna wersja VideoProc za darmo!


Edycję giveaway programu VideoProc pobierzemy ze specjalnie przygotowanej strony. Znajdziemy tam również licencję do aktywacji programu.

Jak już wspomnieliśmy, ta wersją oprogramowania nie posiada opcji aktualizacji do nowszych edycji. Warto również pamiętać, że czas na aktywację licencji mam do 31-ego października. Osoby, które są zainteresowane zakupem programu z możliwością aktualizacji, mogą skorzystać z kuponu HALLOWEEN by kupić program za $37.95.