Instalki.pl » Aktualności » Software » Gravity Trigger - walka z grawitacją (recenzja gry)
Sobota, 10 Październik 2020 11:25, Wpisany przez Przemysław Kreft
Gravity Trigger
Zaskakująco wymagający tytuł zręcznościowy.

Gry zręcznościowe to specyficzna kategoria. Nie muszą oferować rozbudowanej mechaniki i imponującej oprawy graficznej. Liczy się pomysł i odpowiednio dobrany poziom trudności.

Tak właśnie jest z Gravity Trigger. To minimalistyczna zręcznościówka w klimacie retro. Zamiast tradycyjnego przeskakiwania przez przeszkody mamy tutaj "przełącznik grawitacji".

Gravity Trigger – minimalistyczna gra zręcznościowa

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,49 zł za element / Android: 4.4 i nowsze
Gravity TriggerSterowanie sprowadza się do przytrzymywania strzałek kierunkowych i przełączania siły ciążenia w odpowiednim momencie. Wydaje się to banalne, jednak przyzwyczajenie się do takiej mechaniki i płynne przechodzenie kolejnych poziomów wymaga sporo wprawy i cierpliwości. Zwłaszcza że grawitację możemy przełączyć tylko raz podczas unoszenia się lub opadania.

Gravity Trigger scr 1
Gra oferuje na razie piętnaście poziomów i sporadycznie wyświetla reklamy.

Gravity Trigger to zaskakująco wciągająca gra. Ciekawa mechanika stanowi spore wyzwanie. Warto ją wypróbować - o ile nie mamy nic przeciwko… zaczynaniu każdego poziomu od nowa wiele razy.


Czytaj również: Test myszki Logitech MX Anywhere 3. Dzięki niej praca to czysta przyjemność