Instalki.pl » Aktualności » Software » Możesz już pobrać tapety z nowego Surface Hub 2S. Są przepiękne
Poniedziałek, 05 Październik 2020 08:44, Wpisany przez Maksym Słomski
tapeta Microsoft surface hub 2s
Darmowe tapety nie tylko dla Windows 10.

Wielu z Was zapewne nigdy nie słyszało o Microsoft Surface Hub 2S. Nic dziwnego, bowiem jest to urządzenie nad wyraz nietypowe i w gruncie rzeczy niszowe. Surface Hub 2S wygląda jak kolosalny tablet lub telewizor, ale tak naprawdę jest w pełni funkcjonalnym komputerem z 85-calowym ekranem, pełniącym rolę multimedialnej tablicy dotykowej. W trakcie jego zeszłotygodniowej prezentacji uwagę internautów zwróciły wyświetlane na nim... efektowne tapety. Tapety te można już pobrać i wykorzystać na swoim komputerze z Windowsem 10, zupełnie bezpłatnie.

Tapety z Surface Hub 2S na Windows 10


Personalizacja systemu Windows 10, przynajmniej w podstawowym zakresie, jest stosunkowo łatwa. We wczorajszym poradniku podpowiadaliśmy Wam jak szybko i jak istotnie da się zmienić wygląd oprogramowania Microsoftu. Podstawę stanowi oczywiście zmiana tapety - wskazanym jest, aby rozmiar charakteryzował się wysoką rozdzielczością, jakością i ciekawą kolorystyką. Grafiki Microsoftu z Surface Hub 2S spełniają wszystkie te kryteria.

tapeta Microsoft surface hub 2s 2
Tapeta Surface Hub 2S (Wave). | Źródło: wallpaperhub.app

Kolekcję darmowych tapet w rozdzielczości nawet 4K pobrać można z poziomu witryny wallpaperhub.app. Wszystkie grafiki zostały tam pogrupowane w kategorie, dzięki czemu w bazie znajdziecie także obrazy z urządzeń Laptop Go, Surface Laptop 3, Surface X Pro, konferencji Build 2020 oraz wielu innych!

tapety windows 10
Tapety z najpopularniejszych urządzeń Microsoftu... i nie tylko. | Źródło: wallpaperhub.app

Jeśli mieliście kiedyś do czynienia z tapetami Microsoftu, wiecie zapewne, że trzymają bardzo wysoki poziom. Zobaczcie na przykład tapetę Surface Pro XP, czyli wariację na temat kultowej tapety z Windowsa XP.

Surface Pro XP
Tapeta jak z Windows XP, ale... trochę inna! | Źródło: wallpaperhub.app

Aby pobrać którąś z tapet, wystarczy na nią kliknąć, a z rozwijanej listy obok przycisku "Download" wybrać jej rozdzielczość. Wspieranych jest wiele niestandardowych proporcji obrazu, więc z łatwością dostosujecie grafikę do swojego sprzętu.

tapety 2
Tapety z wallpaperhub.app można pobrać za darmo, w wielu różnych rozmiarach. | Źródło: mat. własny z wallpaperhub.app

Jeśli pobierzecie więcej niż jedną grafikę, możecie je później wyświetlać kolejno po sobie jako pokaz slajdów. Nie wiecie jak to zrobić? Zerknijcie na podlinkowany w tym tekście poradnik.

Źródło: wallpaperhub.app