Instalki.pl » Aktualności » Software » Pakiet graficzny CorelDraw, PaintShop Pro, CorelCad za bezcen w Humble Bundle
Czwartek, 01 Październik 2020 20:06, Wpisany przez Jan Domański
Humble Software BundleŚwietna oferta dla zajmujących się grafiką.

Inicjatywa Humble Bundle, to od dawna nie tylko paczki niezależnych, a od późniejszego czasu nawet wysokobudżetowych gier, ale też dział zwykłego sklepu z ogromem pozycji, e-booków, kursów, komiksów, muzyki, filmów, elementów dla twórców gier, obiektów do druku 3D, a nawet oprogramowania użytkowego. Tym razem w Humble Bundle można zaopatrzyć się w Humble Software Bundle: Be a Creative Superhero, w którym znajdziemy ogrom oprogramowania graficznego od Corela, a także dodatkowe efekty czy pędzle.

Corel AfterShot 3 już poniżej 4 złotych


Najtańsza paczka, to zawsze koszt około jednego euro. Za 84 eurocenty (niecałe 4 złote), można stać się posiadaczem programu Corel AfterShot 3 Standard. Stworzono go główne w celu obróbki i katalogowania zdjęć typu RAW, choć AfterShot da się wykorzystać też dla plików graficznych niebędących surowymi danymi z aparatów.

Humble Software BundleZestawienie wszystkich pakietów w najnowszym Humble Software Bundle / foto. Humble Bundle

Aby zdobyć dostęp elementów ze średniego progu, trzeba przebić średnią wpłatę z danej chwili. W momencie pisania tekstu, to minimum 22,72 euro (około 100 złotych). Znajdziemy w nim PaintShop Pro 2020 z bogatym zestawem dodatkowych zasobów i ParticleShop (plugin do innych programów graficznych, w tym AfterShot, CorelDraw i PaintShop Pro) z 11 pędzlami. Jeśli nie znacie PaintShop Pro, to najbardziej popularna płatna alternatywa dla Adobe Photoshopa, która pozwala na bardzo zaawansowaną pracę na rastrowej (zwykłej stworzonej z pojedynczych pikseli) grafice.

115 złotych za pakiet Corel warty ponad 7600 złotych


Stała kwota 25,43 euro (około 115 złotych), to już najbardziej znany edytor grafiki wektorowej (pliki zbudowane na bazie formuł matematycznych o możliwym dowolnym stopniu powiększenia bez utraty jakości) CorelDraw Graphics Suite 2020, a do tego świetny do projektowania CorelCad oraz Corel Painter 2020 przeznaczony do odręcznego malowania na tabletach graficznych czy przy użyciu ekranów dotykowych. Poza tym znów paczka pędzli i innych dodatków. Oczywiście drugi pakiet zawiera też pierwszy, a trzeci oba poprzednie.


Całość według wyliczeń Humble Bundle jest warta około 2 tysiące dolarów (ponad 7600 złotych), więc wydanie 115 złotych można uznać za bezcen w przypadku tak bogatej paczki oprogramowania. Oferta ważna jest jeszcze przez 20 dni do godziny 20:00 w środę 21 października. Paczkę można kupić na stronach Humble Bundle w tym miejscu.


AKTUALIZACJA


Wbrew sugestiom z części komentarzy, w wiadomości nigdzie nie ma zawartego sformułowania, jakoby wszystkie elementy pakietu Humble Software Bundle: Be a Creative Superhero były sprzedawane w formie wieczystej licencji dla kupującego, a także odwrotnie jako subskrypcja lub innych informacji opisujących formę licencji. W poprzednich edycjach Humble Software Bundle bardzo często przynajmniej część oprogramowania z danej paczki była oferowana w formie czasowej subskrypcji, najlepiej sprawdzać opisy przy każdym z elementów, które nas interesują. W opisywanym Humble Software Bundle: Be a Creative Superhero wszystkie dodatki oraz programy poza jednym (CorelDraw Graphics Suite 2020 na 6 miesięcy) mają standardową bezterminową licencję.

Zobacz również: Urocze Pikuniku za darmo na Epic Games. Wciągająca platformówka z zagadkami

Źródło i foto: Humble Bundle