Instalki.pl » Aktualności » Software » TaoZen - relaks dźwiękami komponowany (recenzja)
Sobota, 26 Wrzesień 2020 10:51, Wpisany przez Przemysław Kreft
TaoZen
Świetnie wykonany generator dźwięków.

Ostatnimi czasy coraz więcej osób dostrzega potrzebę zwolnienia tempa - zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym. Stąd rosnąca popularność aplikacji z sesjami medytacyjnymi czy zestawami dźwięków do relaksu. Niedawno pojawiła się nowa pozycja w tej drugiej kategorii.

TaoZen, bo o niej mowa, to aplikacja z bazą dźwięków, które pomogą odpocząć po ciężkim dniu, wyciszyć się przed snem, ale też zwiększyć skupienie podczas wykonywania wymagających zadań. Sporym atutem jest możliwość tworzenia własnych zestawów.

TaoZen – generator dźwięków do relaksu i medytacji

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze
TaoZenGotowe nagrania zostały podzielone na kategorie (natura, miasto, woda itd.). Z poszczególnych elementów możemy tworzyć dopasowane do naszych preferencji miksy. Wystarczy rozmieścić okrągłe symbole na ekranie. Daje to sporo satysfakcji, niektórzy mogą już w samym "układaniu" dźwięków odnaleźć walory relaksacyjne. Możemy również skorzystać z zestawów już przygotowanych.

TaoZen scr 1
Aplikacja może pochwalić się minimalistycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsem. Jest w pełni darmowa i (przynajmniej na razie) nie wyświetla reklam.

TaoZen to solidna propozycja dla osób szukających łatwego w obsłudze generatora dźwięków do relaksu. Trudno się do czegoś przyczepić - pozostaje polecać.


Czytaj również: Test routera Tenda AC19. Niedrogie i szybkie Wi-Fi AC nawet pod światłowód