Instalki.pl » Aktualności » Software » Tinder Plus za darmo od Huawei. To szansa na skuteczniejszy podryw
Piątek, 18 Wrzesień 2020 10:03, Wpisany przez Maksym Słomski
tinder plus za darmo 2
Premium na Tinderze za darmo.

Firma Huawei konsekwentnie promuje swój sklep z aplikacjami o nazwie AppGalery. Na jego użytkowników czekają liczne niespodzianki w postaci promocji oraz różnego rodzaju nagród. Do tej pory bonifikaty były całkiem atrakcyjne, ale żadna nie zbliżyła się chyba do tej, która oferowana jest w ramach najnowszej promocji. Huawei rozdaje bowiem 6-miesięczne subskrypcje Tinder Plus za darmo!

Tinder Plus za darmo na 6 miesięcy


Osoby korzystające z popularnej aplikacji Tinder doskonale znają zapewne zalety płatnego konta premium. Co daje Tinder Plus? Całkiem sporo i realnie zwiększa szanse na randkę lub znalezienie sobie drugiej połówki. Subskrypcja Tinder Plus to:

  • Nieograniczone polubienia
  • Brak reklam
  • Druga szansa
  • 5 Superlajków na dzień
  • 1 Boost w miesiącu
  • Paszport (możliwość matchowania z osobami z całego świata)

Cena Tinder Plus na 6 miesięcy to wydatek rzędu 79,98 złotych. Huawei rozdaje takie pakiety za darmo, w sekcji Prezenty, w swoim sklepie Huawei AppGallery. Sposób odebrania nagrody zaprezentowałem Wam na poniższych zrzutach ekranu. 

Uwaga: Zauważcie, że aby odebrać nagrodę potrzebujecie przede wszystkim apki Tinder pobranej z AppGallery, a nie ze sklepu Google Play!

tinder plus za darmo
Tinder Plus za darmo na 6 miesięcy od Huawei. | Źródło: mat. własny z Huawei AppGallery

Skąd pobrać Huawei AppGallery?


Aplikacja Huawei AppGallery jest zainstalowana domyślnie na wszystkich smartfonach marki Huawei. Jeśli chcecie ją zainstalować na innym urządzeniu, pobierzcie ją za pośrednictwem naszej bazy plików.


Oferta dotyczy wszystkich urządzeń marki, zarówno tych starszych opartych o GMS, jak i najnowszych modeli z Huawei Mobile Services. Promocja potrwa do 4 października.
 
Źródło: mat. własny