Instalki.pl » Aktualności » Software » Samsung Internet z udoskonalonym ciemnym motywem. Zobacz jak się prezentuje
Poniedziałek, 31 Sierpień 2020 11:20, Wpisany przez Piotr Malinowski
samsung interner nowosci 1

Użytkownicy będą zadowoleni.

Przeglądarka Samsung Internet to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych tego typu usług na Androida. Dlatego też z pewnością wiele osób uraduje wieść dotycząca zmian, które właśnie zostały do niej wprowadzone. Koreański producent w końcu postanowił zaimplementować liczne poprawki do nieco kulejącego ciemnego motywu.

Samsung Internet z wyczekiwanymi poprawkami


Do tej pory tzw. dark mode nie sprawował się tam bowiem najlepiej. Nie był do końca zoptymalizowany, a część informacji nie wyświetlała się tak, jakby chcieli tego konsumenci. Oto więc nadeszła aktualizacja oznaczona numerem v12.1.2.5, która niweluje wiele problemów.

Przede wszystkim zlikwidowano kłopoty z wolniejszym działaniem przeglądarki z aktywowanym ciemnym motywem. Poprawiono także kolorystykę funkcji, przez co wszystko powinno być teraz widoczne bez najmniejszych problemów. Odbiorcy powinni być więc zadowoleni.

samsung 1Źródło: Samsung

Jeśli jednak preferujecie przeglądarkę w jasnych barwach, to i dla Was znajdzie się kilka nowości. Usunięto chociażby problem uniemożliwiający powiększanie ekranu w trybie desktopowym. Pozbyto się także szeregu błędów w trybie Picture In Picture oraz zwiększono ogólną wydajność Samsung Internet.

Usługa w najnowszej wersji powinna być już dostępna w cyfrowych sklepach (lub w naszej bazie plików). Warto mieć jednak na uwadze, że aktualizacja została wprowadzona po stronie serwera, więc nie każdy otrzyma ją w tym samym momencie. Warto więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na możliwość update’u.

Źródło: Sammobile / Foto. Samsung