Instalki.pl » Aktualności » Software » Zdjęcia Google. Po wielu latach ulepszona zostanie kluczowa funkcja
Czwartek, 27 Sierpień 2020 09:14, Wpisany przez Piotr Malinowski
2020-08-27 150003
Wreszcie.

Nie tak dawno mieliśmy do czynienia z przeprojektowaniem aplikacji Zdjęcia Google. Zyskała ona przebudowany, nowocześniejszy i co najważniejsze – nieco bardziej przejrzysty interfejs. Koncern postanowił jednak wprowadzać zmiany stopniowo i w pierwszej kolejności uaktualnił „wierzchnią warstwę” usługi. Teraz przyszedł czas na resztę.

Zdjęcia Google stają się ładniejsze


Jane Manchun Wong odkryła testy nowego interfejsu sekcji edytowania zdjęć. Jak możemy zobaczyć na poniższych zrzutach ekranu, całość prezentuje się schludniej, a dostęp do wszystkich funkcji jest znacznie prostszy.

Filtry i opcje zostały umieszczone na poziomych paskach, które możemy swobodnie przewijać.Zdjęcia Google więc coraz bardziej przestają przypominać aplikację służącą wyłącznie do przesyłania plików. Za jej pomocą każdy jest w stanie przeprowadzić szybką korektę grafik bez potrzeby używania zewnętrznych programów.

Kiedy możemy spodziewać się odświeżonego interfejsu? Tego tak naprawdę nie wie nikt. Google oficjalnie nie potwierdziło jego testów. Wiadomo tylko, że pojawił się losowo u użytkowników z całego świata. Dopóki koncern nie poinformuje oficjalnie o nowości, to nie możemy mieć nawet pewności czy trafi ona w ogóle do powszechnego obiegu.

Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na nowe doniesienia.

Źródło: Twitter / Foto. Google