Instalki.pl » Aktualności » Software » Język polski w Xiaomi Mi Band 5 udostępniony. Jak zaktualizować opaskę?
Wtorek, 25 Sierpień 2020 15:54, Wpisany przez Maksym Słomski
xiaomi mi band 5 jezyk polski 2
Doczekaliśmy się.

Xiaomi Mi Band 5 znany w Polsce pod nazwą Xiaomi Mi Smart Band 5 zawiódł oczekiwania wielu fanów marki. Powodem był brak polskiego języka interfejsu w opaskach sprzedawanych w oficjalnej polskiej dystrybucji. Producent obiecał udostępnienie stosownej aktualizacji po 28 sierpnia i... wywiązał się z obietnicy.

Język polski w Xiaomi Mi Band 5


Aktualizacja wprowadzająca język polski do opaski sportowej Xiaomi Mi Band 5 jest już udostępniana falami. Potwierdzają to coraz liczniejsze wpisy zadowolonych internautów, którzy ponad miesiąc od rozpoczęcia sprzedaży w Polsce nareszcie będą mogli cieszyć się pełnowartościowym produktem.

aktualizacja xiaomi
Pierwsi użytkownicy Xiaomi Mi Smart Band 5 już teraz cieszą się z polskiego języka interfejsu. | Źródło: Facebook

Ważną poprawkę otrzymują zarówno osoby, które nabyły Mi Smart Band 5 w oficjalnej polskiej dystrybucji, jak i te, które sprowadziły Xiaomi Mi Band 5 z ROMem w wersji Global z Chin. Niektórzy użytkownicy donoszą, że nie pojawił się u nich jeszcze komunikat o dostępności. W takiej sytuacji można podjąć pewne działania.

Przede wszystkim należy upewnić się, że ma się najnowszą wersję aplikacji Mi Fit 4.5.0 - pobierzecie ją za pośrednictwem naszej bazy plików. Następnie warto sprawdzić ręcznie aktualizacje dostępne dla opaski. Kolejny krok to skierowanie się do menu ustawień i sprawdzenie czy na liście pojawił się język polski. To powinno wystarczyć.


Co ciekawe, niektórzy twierdzą, iż mimo posiadania najnowszej wersji apki Mi Fit oraz zaktualizowania opaski, język polski nie jest dostępnym. W takim wypadku pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Jeśli korzystacie z opaski Xiaomi Mi Band 5 z ROMem China, możecie zerknąć na nasz poradnik mówiący o tym jak zmienić język i skonfigurować Xiaomi Mi Band 5 krok po kroku.

Źródło: mat. własny, Facebook