Instalki.pl » Aktualności » Software » Windows 10 ze stylem z Windows XP? To możliwe dzięki temu programowi
Niedziela, 23 Sierpień 2020 13:25, Wpisany przez Maksym Słomski
windows 10 jak windows xp
Zmień wygląd swojego systemu.

Wiele osób uważa, że szata graficzna interfejsu systemu Windows 10 pozostawia wiele do życzenia. Personalizacja wyglądu Windows 10 za pomocą narzędzi dostępnych w OSie jest wprawdzie możliwa, ale jedynie w bardzo wąskim zakresie. Osoby pragnące dostosować produkt Microsoftu do swoich upodobań od strony wizualnej powinny skorzystać z programu pokroju Curtains.

Windows 10 z interfejsem z Windowsa XP? Nie ma sprawy


Dzięki Curtains z łatwością zmienicie wygląd Windowsa 10 i odmienicie go nie do poznania. Narzędzie umożliwia wybór jednego z uprzednio przygotowanych motywów, ale oferuje także edytor, pozwalający na tworzenie własnych wariacji i dzielenie się nimi z innymi internautami. Curtains daje możliwość zmiany stylu przycisku Start, paska zadań czy wyświetlanych okien. Zobaczcie sami.Opcje personalizacji są ogromne, a wśród styli stworzonych przez użytkowników z całego świata nie brakuje prac naprawdę wysokiej jakości. Minimalizm? Styl retro? W Curtains znajdziecie dosłownie wszystko. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Windows 10 prezentował się niczym mac OS lub Windows XP.

Windows 10 curtains
Zmienić można wygląd niemalże każdego elementu interfejsu systemów Windows 10 i Windows 8. | Źródło: Stardock

Aplikacja do zmiany wyglądu Windows 10 – pobierz i wypróbuj


Darmową wersję testową aplikacji Curtains pobierzecie z naszej bazy plików. Program działa z systemami Windows 10 i Windows 8.


Źródło: mat. własny, Stardock