Instalki.pl » Aktualności » Software » Vegas Movie Studio i Sound Forge poniżej 100 zł na Humble Bundle. Twórz muzykę i filmy za bezcen
Czwartek, 13 Sierpień 2020 10:16, Wpisany przez Jan Domański
Humble Software Bundle z MagixSześć programów wartych 2,5 tysiąca za ułamek ceny.

Dawno nie było ciekawej paczki oprogramowania na Humble Bundle. Serwis regularnie przygotowuje pakiety gier, a nawet ebooków, cyfrowych komików czy różności dla twórców gier i programistów, ale długo czekaliśmy na zestaw oprogramowania użytkowego. W końcu go mamy. Na Humble Bundle można kupić zbiór o nieco przydługiej nazwie "Humble Software Bundle: Your Sounds. Your Movies. Professional Video and Audio Creation".

Programy za 2490 złotych w cenie poniżej 100 złotych


Na początku czerwca można było kupić "Humble Software Bundle 3" z pozycjami studia Ashampoo, które skupiały się na kilku dziedzinach. Tym razem mamy świetną okazję dla ludzi tworzących i edytujących muzykę oraz filmy, którzy mają jeszcze braki w swojej bibliotece oprogramowania. Można w niskiej cenie kupić 5 pozycji firmy Magix i jedną od Producer Planet. Ile da się zaoszczędzić? Zliczając wszystkie podane przez Humble Bundle regularne ceny produktów, łącznie zbierze się 668,96 dolarów, czyli około 2490 złotych. Najwyższa paczka, to koszt 21,28 euro (mniej więcej 95 złotych), więc w kieszeni zostanie aż 2395 złotych!


Co znajdziemy dla poszczególnych progów? Najtańszy za 0,85 euro (niecałe 4 złote), to dobrze znany Music Maker o regularnej wartości 40 dolarów (zawiera kupon na dodatkową zawartość w aplikacji). Dzięki temu programowi możemy łatwo stworzyć utwory i motywy muzyczne dzięki różnym samplom. Średni próg jest dynamiczny. Jego cena zmienia się w zależności od wpłat kupujących. Trzeba dać 1 eurocent więcej niż średnia.

Vegas Movie Studio i Sound Forge w pakiecie


W tej chwili typowa wpłata wynosi 16,68 euro (trochę ponad 73 złote), ale kwota wciąż się zmienia. Drugi próg zawiera dwa programy muzyczne. ACID Music Studio 11 od Magix i Soundpool EDM Discharge, za którym wyjątkowo stoi inna firma - Producer Planet. Jak można było się spodziewać, największy próg wiąże się z trzema programami. Najdroższy z całego zestawienia (aż 399 dolarów) Video Pro X11 i dwie popularne pozycje do edycji wideo w postaci Vegas Movie Studio 16 Platinum oraz audio - Sound Forge Audio Studio 13. Tutaj cena znów jest stała i wynosi 21,28 euro (prawie 95 złotych).

Humble Software Bundle z MagixImponująca biblioteka jak za tak niską cenę / foto. Humble Bundle - Instalki.pl

Z takim pakietem można zabrać się już np. za zaawansowane nagrywanie filmów na YouTube, komponowanie czy domową obróbkę materiałów, ale na profesjonalnym poziomie. Pakiet "Humble Software Bundle: Your Sounds. Your Movies. Professional Video and Audio Creation" jest dostępny jeszcze przed 20 dni i kilka godzin. Oferta zakończy się w środę 2 września o godzinie 20:00 naszego czasu.

Zobacz również: Wciąż czekacie na darmowego Quake II i III? Już wiemy jak i kiedy je odebrać

Źródło i foto: Humble Bundle