Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #194]
Sobota, 25 Lipiec 2020 10:13, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #194
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy narzędzie do monitorowania sieci Wi-Fi, edytor wideo z filmowymi efektami specjalnymi, a także aplikację dla miłośników częstych zmian tapet w smartfonie. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z nieskomplikowaną grą akcji oraz kolorowym tytułem relaksacyjnym.

WiFi Monitor

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,79 zł-7,09 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

WiFi Monitor

Praktyczne narzędzie do monitorowania sieci Wi-Fi. Wyświetla szczegółowe parametry aktualnego połączenia (siła sygnału, częstotliwość, wykorzystywany kanał itp.) oraz sieci dostępnych w pobliżu.

Aplikacja przyda się do odpowiedniej konfiguracji routera - szczególnie w miejscach, gdzie nachodzi na siebie wiele sygnałów Wi-Fi.

WiFi Monitor


FX Master

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 76,99 zł-294,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

FX Master

Edytor wideo, dzięki któremu szybko stworzymy krótkie filmy z efektami specjalnymi wzorowanymi na produkcjach kinowych.

Obsługa aplikacji nie powinna przysporzyć problemów także mniej doświadczonym użytkownikom. Wystarczy stosować się do zaleceń kreatora.

FX Master


MyWallApp

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 10,19 zł-14,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

MyWallApp

Aplikacja ze starannie wykonanymi tapetami dla smartfonów. Znajdziemy tu stale aktualizowaną listę tapet w podziale na kategorie (m.in. zdjęcia, rysunki, wzory). Wybrany obraz możemy pobrać na urządzenie i zastosować jako tło za pomocą jednego dotknięcia ekranu.Robo Blaster

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.4 i nowsze

Robo Blaster

Nieskomplikowana gra akcji, w której sterujemy tytułowym robotem, eliminujemy wszystkich przeciwników i przechodzimy kolejne poziomy.

Po drodze zdobywamy nową broń i inne ulepszenia. Nie zabrakło również walk z tzw. bossami.Ink Cat Marco

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 15,99 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

Ink Cat Marco

Kolorowy tytuł relaksacyjny, który można polecić nie tylko najmłodszym graczom. Naszym zadaniem jest wypełnianie rysunków tuszem w odpowiednich kolorach. Sterujemy w tym celu grupą sympatycznych kotów.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #193]