Instalki.pl » Aktualności » Software » Tody - nie wykręcisz się od sprzątania (recenzja)
Sobota, 18 Lipiec 2020 10:26, Wpisany przez Przemysław Kreft
Tody
Ciekawa aplikacja ułatwiająca domowe obowiązki.

Odkurzanie, zmywanie, wynoszenie śmieci - niewiele jest osób, które pełne energii i z uśmiechem na ustach zabierają się za domowe obowiązki. Okazuje się, że w utrzymaniu porządku może nam pomóc… aplikacja na smartfona.

Tody to ciekawy tytuł, który usprawnia zarządzanie sprzątaniem w domu czy mieszkaniu. Wszystko dzięki czytelnym wskaźnikom, tworzeniu regularnych zadań i elementom grywalizacji.

Tody – aplikacja do zarządzania domowymi porządkami

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,19 zł-22,99 zł za element / Android: 8.0 i nowsze
TodyNa początku musimy poświęcić trochę czasu na konfigurację. Dodajemy pomieszczenia, wskazujemy zadania do wykonania (gotowa lista zawiera sporo pozycji, możemy również tworzyć własne), określamy aktualny stopień porządku itp. Aplikacja przygotowuje na tej podstawie harmonogram działania na każdy dzień. Stale widzimy również miejsca, które wymagają naszej uwagi.

Tody scr 1
Aplikacja pozwala na dodanie kilku użytkowników, dzięki czemu możemy dzielić się zadaniami z domownikami.

Toby to bardzo ciekawa aplikacja, która ułatwia utrzymanie porządku. Dodając elementy grywalizacji, może pomóc w zmotywowaniu nawet najbardziej opornych adeptów sztuki sprzątania. Jedyny poważniejszy minus to brak polskiej wersji językowej (można edytować nazwy zadań, ale nie jest to wygodne). Darmowa wersja nie oferuje wszystkich opcji, jednak w zupełności wystarcza, by usprawnić zarządzanie domowymi obowiązkami.


Czytaj również: Test OPPO Reno3: nasza opowieść (recenzja Czytelnika)