Instalki.pl » Aktualności » Software » AniWeather - wygląda świetnie, ale… (recenzja aplikacji)
Sobota, 11 Lipiec 2020 10:32, Wpisany przez Przemysław Kreft
AniWeather
Nowa aplikacja pogodowa.

Prognoza pogody to pewnie jedna z częściej wyszukiwanych informacji w internecie, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym. Na smartfonach chętnie sięgamy w tym celu po aplikacje pogodowe. Czy w 2020 roku tego typu aplikacje mogą jeszcze czymś zaskoczyć?

AniWeather to nowy tytuł z informacjami pogodowymi. Głównym atutem ma być oprawa graficzna. I rzeczywiście - nowoczesny interfejs i delikatne animacje mogą się podobać. Aplikacja nie przytłacza również mnogością niepotrzebnych funkcji.

AniWeather – aplikacja pogodowa z ładnymi animacjami

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 10,99 zł za element / Android: 4.2 i nowsze

AniWeatherNa głównym ekranie zobaczymy rysunkową animację z aktualną sytuacją meteorologiczną i kilkoma podstawowymi parametrami. Przeciągając ekran w lewo, przechodzimy do na karty z prognozą na najblizsze godziny i dni oraz informacjami o ilości opadów. Informacje są czytelne, a interfejs cieszy oko.

AniWeather scr 1
W ustawieniach możemy zmienić prezentowane jednostki oraz wskazać konkretne miasto. Ostatnia kwestia budzi zastrzeżenia. AniWeather wymaga do działania włączonej lokalizacji GPS, nawet jeśli chcemy samodzielnie wskazać miasto. To bardzo uciążliwe i wymaga poprawy.

W ogólnym rozrachunku AniWeather to ładna i nowoczesna aplikacja pogodowa z potencjałem, która wymaga kilku poprawek. Aktualna wersja nie zachęca do instalacji, a szkoda.


Czytaj również: Surface Book 3 - test najciekawszego i najdroższego laptopa Microsoftu