Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #191]
Sobota, 04 Lipiec 2020 11:11, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #191
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy aplikację treningową dla właścicieli psów, lekki odtwarzacz muzyki, a także narzędzie do monitorowania sieci komórkowych. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w zarządzaniu więzieniem oraz minimalistycznych łamigłówkach.

Dogo

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 27,99 zł-414,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Dogo

Aplikacja dla właścicieli psów. Oferuje gotowe materiały szkoleniowe i programy treningowe dla czworonogów (posłuszeństwo, sztuczki, dbanie o formę itd.).

Dostęp do części materiałów wymaga wykupienia abonamentu.

Dogo


Oto Music

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Oto Music

Lekki odtwarzacz muzyki w nowoczesnej oprawie graficznej. Oferuje wszystkie niezbędne funkcje do wygodnego wyszukiwania, organizowania i słuchania plików audio na smartfonie.

Dodatkowym atutem jest obsługa Chromecasta.

Oto Music


NetMonster

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

NetMonster

Narzędzie do monitorowania parametrów sieci komórkowej. Skupia się na danych dotyczących stacji nadawczych. Dzięki oznaczaniu punktów na mapie możemy szybko zorientować się w zagęszczeniu się w zagęszczeniu sieci w naszej okolicy lub poznać przyczynę problemów z zasięgiem.

NetMonster


Prison Empire Tycoon

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,59 zł - 559,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Prison Empire Tycoon

Gra symulacyjna, w której zarządzamy więzieniem. Przyjmujemy osadzonych, zapewniamy odpowiednie warunki itp. W miarę rozwoju możemy kontrolować coraz bardziej rozbudowane zakłady karne.

Prison Empire Tycoon


Peak's Edge

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 13,99 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

Peak's Edge

Minimalistyczny tytuł dla fanów łamigłówek. Kierujemy piramidą po niewielkiej planszy, walczymy z wrogimi obiektami, zdobywamy ulepszenia itp.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #190]