Instalki.pl » Aktualności » Software » Windows File Recovery - pomoc w odzyskaniu skasowanych plików
Wtorek, 30 Czerwiec 2020 09:09, Wpisany przez Maksym Słomski
jak odzyskac dane
Jak odzyskać skasowane pliki? Całkiem łatwo.

Problem utraconych danych jest zmorą posiadaczy komputerów osobistych. Jak trudno jest odzyskać przypadkiem skasowane pliki wie każdy, kto kiedyś podejmował taką próbę. Aplikacje do odzyskiwania plików przeważnie działają średnio, często są płatne, a usługi odzyskiwania danych nierzadko są bardzo drogie. Po wielu latach swą pomocną dłoń w stronę wszystkich nieszczęśników postanowiła w końcu wyciągnąć firma Microsoft, tworząc oficjalny program dla odzyskiwania plików dla Windows 10.

Jak odzyskać skasowane pliki? Spróbuj Windows File Recovery


Windows File Recovery pozwala odzyskiwać przypadkowo (i celowo) usunięte pliki z dowolnego dysku twardego lub dysku SSD. Chcesz odzyskać dane z pendrive'a lub karty pamięci? Również będziesz mógł zrobić to za pomocą tego programu! Windows File Recovery obsługuje systemy plików FAT, NTFS, ReFS i exFAT, także powinien działać poprawnie w absolutnej większości przypadków.

Windows File Recovery 1
Interfejs programu do odzyskiwania danych od Microsoftu. | Źródło: Microsoft

Działająca w oparciu o wiersz poleceń aplikacja jest w stanie odzyskać zdjęcia, dokumenty, materiały wideo i inne typy plików. Atutem narzędzia jest jego prostota obsługi, na którą wcale nie musi wskazywać minimalistyczny interfejs wynikający z wykorzystywanego mechanizmu odzyskiwania.

Windows File Recovery 2
Jak skorzystać z Windows File Recovery? To bardzo proste. | Źródło: Microsoft

Program Windows File Recovery możecie już pobrać za pośrednictwem naszej bazy plików. W ciągu niecałych 48 godzin od umieszczeniu go w bazie pobrano go już kilkaset razy, co pokazuje jak ważnym było stworzenie takiej aplikacji.


Źródło: mat. własny